Kaptan Maaşları

Kaptan Maaşları


LÜTFEN OYLAYIN

Gemi kaptanı maaşları sadece ülkemizde değil, tüm dünyada yüksek oranlarda verilmektedir. Aynı zamanda birçok kaptanın maaşı da dolar üzerinden ödenmektedir. Riskin fazla olması ve büyük sorumluluk altına girmelerinden dolayı kaptan maaşlarının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bugün ki yazımızda sizlerekaptan maaşları 2015 de ne kadar olacak onu anlatacağız ancak; kaptanlarda kendi aralarında derecelerine göre ayrılmaktadır.

Kaptan maaşları 2015 yılında kaç para olacak isterseniz listeleyerek bakalım.


Sponsor Bağlantı

3. ve 4. Kaptan Maaşları: 3.250 $ – 4.500 $
2. Kaptan Maaşları: 4.500 $ – 6.000 $
Kaptan Maaşları: 6.000 $ – 12.000 $

Kaptan maaşları 2017 de kaptanların derecelerine göre ve rütbelerine göre değişirken, özel kaptanlar belki daha fazla maaş alabilirler. Çok iyi ve bu işe yıllarını vermiş olan büyük yük gemisi kaptanları 15.000 $ üzerinde de maaş alabilirler. Bu sebepten dolayı kesin ve net olarak maaş tahmini yapmamız zor olacaktır. Fakat şuanda birçok kaptan bu vermiş olduğumuz oranlarda maaş almaktadır.

Kaptan maaşları 2017 yılında çok artmayacağı gibi standart fiyat üzerinden ilerlemektedir. Çok nadiren zam alan kaptanlar, eğer bu işe yıllarını vermişlerse ve zamanla da tecrübelenerek isim yapmışlar ise daha fazla maaş isteyebilirler.

Kaptan maaşları 2017 yılında ve aynı zamanda da 2016 yılında nasıl olacak diye merak ediyorsanız, internet sitemizi takip etmeye devam edebilir ve güncel kaptan maaşları hakkında bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status