Kibar Holding İş Başvurusu

Kibar Holding  İş Başvurusu

İsviçre’de yer alan Sicpa Holding, Türkiye’de Kibar Holding ile birleşerek daha da güçlendi. Türkiye’de çok iyi ve güzel bir hizmet vermekte olan Kibar Holding, Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyet göstermektedir. Özellikle 2015 büyüme hedefleri olan holding ilerleyen zamanlarda daha da iyi bir yere gelebilmek için birçok kişiyi işe almaktadır. Eğer sizlerde bu holding bünyesinde çalışmak ve kariyer sahibi olmak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz.

Kibar Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok zamanda yapılacaktır. Sadece belirli zamanlarda değil, tüm yılın her döneminde alımlar yapılacağı için bu alımları dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Bu nedenle bir şey kaçırmamak ve iş sahibi olabilme için sitemizi takip edebilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

Kibar Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında Tekirdağ, Elazığ, Ankara, İstanbul ve Kocaeli gibi daha birçok ilde yapılacaktır. Eğer sizlerde bu illerde yaşıyorsanız ve iş arıyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz. Kibar Holding iş ilanlarına bakacak olursak karşımıza en çok çıkan pozisyonlar şunlar olacaktır:

– Satış Uzmanı,
– İdari İşler Uzmanı,
– Filo Kiralama Satış Temsilcisi,
– Elektrik Bakım Elemanı
– Sistem Analiz ve Yazılım Uzmanı (SAP)
– Servis Teknisyeni.

Kibar Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olup, daha birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların devamını ve detaylarını internet sitemizden takip edebilir ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Bununla beraber aynı zamanda diğer ilanları görmek ve yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/assan-panel-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c1227-p0/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ