Koluman İş Başvurusu

Koluman İş Başvurusu

Koluman motorlu araçlar şirketi Türkiye’de etkin bir rol oynayan büyük bir şirket olup, Mercedes gibi büyük yatırımcılar ile çalışmaktadır. Bugün birçok kişiyi işe almak için çalışmalar başlatan Koluman personel eleman alımı iş ilanları 2015 de birçok kişi üzerinden yapılacak olup, bu kişilerin iş sahibi olması planlanmaktadır. Bu sebepten dolayı sizlerde burada kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Ocak ayından bu yana ilanlarını açmış ve kendine personel eleman arayan Koluman, şuanda 12 açık pozisyon ile karşımıza gelmektedir. Zamanla bu alımlarını artıracak olan firma, yeni alımlarını yıl boyu sürdürecektir.

Koluman personel eleman alımı iş ilanları 2015 de nasıl olacak hangi pozisyonlar için alım yapacak beraber bakacağız. Alımların sürekli devam edeceğini ve aranan genel özelliklerin ağırlıklı olarak üniversite mezunu olduğunu söyleyebiliriz. Lise mezunu kişilerin biraz daha arka planda kaldığı Koluman’da üniversite mezunu iseniz birçok iş bulabilirsiniz. İstanbul ve Gaziantep’ten sonra Adana ve Mersin illerinde de yapacak olan firma birçok kişi aramaktadır. İşte o pozisyonlardan bazıları:


Sponsor Bağlantı

– Yedek Parça Müdürü,
– Genel Başvuru,
– Kaporta Teknisyeni,
– Kamu Satış Danışmanı,
– Hafif Ticari Araç Satış Danışmanı,
– Servis Müşteri Danışmanı.

Koluman personel eleman alımı iş ilanları 2015 senesinde bu şekilde olacak olup, zamanla daha fazla ilanlar da açılacaktır. Bu ilanları takip etmek için internet sitemizde kalabilirsiniz. Aynı zamanda yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve yeni diğer ilanlara bakmak içinse aşağıdaki adresi inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/koluman-motorlu-araclar-tic-ve-san-a-s-is-ilanlari-c7710-p32588/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ