Kordsa İş Başvurusu

Kordsa İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Ülkemizin en büyük yatırımcı holdinglerinden olan Sabancı Holding’in bir diğer yatırım şirketi olan Kordsa için 2015 yılında personel eleman alımı yapacaktır. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada etkin faaliyet gösteren Kordsa, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika, Kuzey Amerika, Brezilya, Arjantin, Çin, Endonezya ve Tayland gibi ülkelerde etkin rol oynamaktadır. Alımları için İngilizce bilme şartı sunan Kordsa, alımlarını gerçekleştirmek için Ocak ayından bu yana ilanlar vermektedir. Şuanda 12 açık pozisyon için ilan vermiş olan Korda personel eleman alımı iş ilanları 2015 de daha çok yapacak ve kendini büyütecektir.

Kordsa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak henüz belli değildir. Sadece Türkiye için değil aynı zamanda dünya alımlarının da buradan yapılabileceğini söyleyeceğimiz gibi hangi pozisyonlar için en çok ilan verilmiş isterseniz beraber bakalım. İşte o ilanlar:


Sponsor Bağlantı

– Lastik Kord Bezi İşlemleri Mühendisi,
– Üretim İşçisi,
– Yönetici Asistanı,
– Bilgi Sistemleri Uzmanı (ABAP Geliştirme),
– Genel Başvuru,
– Markalaşma Uzmanı.

Kordsa personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde yapılacak olup, daha birçok alım gerçekleştirilecektir. Bu sebepten dolayı Kordsa personel eleman alımı iş ilanları hakkında güncel bilgi sahibi olmak isterseniz, internet sitemizi takip edebilir ve anlık olara tüm ilanlardan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını görmek ve diğer ilanlar hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kordsa-global-end-iplik-ve-kordbezi-san-a-s-is-ilanlari-c7964-p32842/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status