Koton Personel Alımı

Koton Personel Alımı


LÜTFEN OYLAYIN

Koton personel alımı iş ilanları 2015 yılında hızla artmaya başlarken, yeni yılın gelmesi ile de birçok pozisyon için alımlar yapılmaya başlandı. Bugün baktığımız zaman büyük küçük tüm illere bayilik açan Koton Mağazalar Zinciri, satışlarını hızla artırmaya devam etmektedir. Özellikle deneyimli personel almak için uğraşan Koton eğer deneyimsiz elemanda var ise bunları yetiştirmek istemektedir.

Koton personel alımı iş ilanları 2015 yılında daha kaç kişi ile yapılacak belli değilken, şuanda tam 300 kişilik iş alımları açılmıştır. Bu kadar yüksek pozisyon için başvuru alacak olan Koton, gerçekten büyük bir mağaza olduğu için alımlarını bu derece artırmıştır. Zamanla daha da fazla kişiyi işe alacak olan firma, şimdilik bu ilanlar ile ilerlemektedir.


Sponsor Bağlantı

Koton personel alımı iş ilanları 2015 de sadece büyük iller de değil diğer birçok ilde de verilmiştir.Iğdır, Isparta, Edirne, Sakarya, Trabzon, Konya, Sivas ve Kocaeli gibi birçok ilde alımlarını yapacaktır. Alacağı pozisyonlar için hem tecrübesiz eleman ararken aynı zamanda da üniversite mezunları da aramaktadır. Aradığı bazı pozisyonlar şu şekilde olacaktır.

– Kasiyer,
– Satış Danışmanı,
– Genel Gider Sorumlusu,
– Mağaza Depo Sorumlusu,
– Part-Time Satış Danışmanı,

Koton personel alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde yapılacak olup, daha birçok pozisyon için alımlar gerçekleştirilecektir. Bu sebepten dolayı internet sitemizi takip ederek güncel iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yukarıda verdiğimiz ilanların detayları ve diğer 290 ilan için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/koton-is-ilanlari-c2116-p12254/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ