LC Waikiki Staj Başvurusu

LC Waikiki Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

1985 yılında Fransa’da doğan LCWaikiki, 1997 yılında bugünkü LC Waikiki Mağazacılık tarafından satın alındı. Koleksiyonları ve mağazacılık anlayışıyla birçok markaya örnek oluşturan ve ulaşılabilir modanın adresi olan LC Waikiki, büyüme serüvenini, 16 yıldır bir Türk markası olarak LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında sürdürüyor.

Hedef Avrupa’da ilk üç…

2009 yılında yurt dışı yatırımlarına başlayan LC Waikiki Mağazacılık, Avrupa’daki ilk LC Waikiki mağazasını Romanya’da açtı. Bugün, Arnavutluk, Azerbeycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna, Bulgaristan, Fas, Gürcistan, Irak, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Makedonya, Mısır, Polonya, Romanya, Rusya, Suriye, Suudi Arabistan, Ukrayna olmak üzere 20 ülkede 78 mağazaya sahip olan LC Waikiki Mağazacılık yurt dışındaki mağaza sayısını yıl sonuna kadar 140’a çıkarmayı planlıyor. 2012’den itibaren Türkiye dışındaki pazarlarda hızla yayılmayı hedefleyen LC Waikiki Mağazacılık, 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olmak vizyonuyla hareket ediyor.


Sponsor Bağlantı

Staj Olanakları

LC Waikiki, Türkiye’de ve uluslararası mağazalarda 22,000’den fazla kişiyi istihdam ediyor. Toplamda 500’ü aşkın pozisyonda kariyerine yeni adım atanlara veya kariyerine yeni bir yön vermek isteyenlere fırsatlar sunmakta.

Çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından birçok başarı almış LC Waikiki; Türkiye İtibar Endeksi’nin yaptığı araştırma ile 2012 yılının En İtibarlı Tekstil Şirketi. Sizde bu şirkette ki staj imkanlarından yararlanabilirsiniz.

LCWaikiki Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status