Medipol Hastanesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Medipol Hastanesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Medipol Hastanesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Özel hastaneler arasında adını  sıklıkla duyduğumuz Medipol Hastaneleri  İstanbul da personel alımları gerçekleştirecek.Medipol Hastaneleri  birçok alanda görevlendirmek üzere yeni çalışma arkadaşları arıyor. Eğer sizde Medipol Hastaneleri’nde görev almak ve Medipol Hastanesin de çalışmak istiyorsanız, bu ilan tam size göre. İsterseniz aşağıdaki yazı aracılığı ile Medipol Hastanesi iş ilanlarıkısmını inceleyebilir ve Medipol iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medipol Hastanesi Eleman Alımları


Sponsor Bağlantı

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Medipol Hastaneleri, yoğunluğu hafifletmek ve daha da büyümek için yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden birçok alanda personel alımı gerçekleştirmektedir. Fakat Medipol eleman alımları sadece İstanbul ili içerisinde yapılmaktadır. Medipol Hastaneleri personel alımı için açık pozisyonları internette yayımlanmaktadır. Şuan için toplamda 17 açık pozisyon bulunmaktadır. Bu sayının ilerleyen günlerde artmasını planlıyoruz. Daha sonradan yapılacak olan Medipol eleman alımları 2015 ilanları için sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Peki şuan için 17 açık pozisyon bulunan Medipol Hastanesi hangi alanlarda personel alımı yapacak ? İşte alımı yapılacak olan alanlar

Açık Pozisyonlar

1-Hemşireler
2-Ebe
3-Fizik Tedavi Uzmanı
4-Muhasebe Uzmanı
5-Biyokimya Teknikeri
6-Tıbbi Sekreter
7-Diş Hekimi Asistanı
8-Ambulans Şoförü

gibi alanlarda eleman alımı yapacak olan Medipol Hastanesi, ilerleyen günlerde daha farklı alanlarda da eleman alımı gerçekleştirebilir. Bu yüzden Medipol Hastanesi İnsan Kaynakları veya aşağıda vereceğimiz bağlantı adresini sık sık takip edebilirsiniz. Peki şuan için açık olan pozisyonlara nasıl başvuru yapabiliriz ?

Aşagıdaki Baglantıyı kullanarak İş Başvurusu Yapabilirsiniz

http://www.yenibiris.com/ozel-medipol-mega-hastaneler-kompleksi-is-ilanlari?firma=14909

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status