Medipol Personel Eleman Alımı

Medipol Personel Eleman Alımı


LÜTFEN OYLAYIN

Büyük hastaneler birliği olan Medipol Hastanesi, İstanbul ilinde alımlar yapılacaktır. 2015 yılında büyüme hedefleri olan Medipol Hastaneler Grubu, sadece İstanbul ilinde alımlar yapacağı için, bu alımları takip etmek İstanbullular için daha kolay olacaktır. Medipol Hastanesi kalabalık ve büyüyen bir hastane olduğu içinde daha fazla elemana ihtiyaç duymaya başlamıştır. Bu sebepten dolayı sizlerde bu hastasnede belki de kolayca iş bulabilirsiniz.

Medipol personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok kişi ile yapılacaktır. Alımların yapılacağı ilanlar şuanda verilmiş olup, Ocak ayından bu yana gösterilmektedir. Yaklaşık olarak 20 kişilik açık pozisyon veren Medipol, zamanla bu sayısını da artırabilir. En çok alım yapacağı departmanlar içinse tek ilan vermiş kişi sayısını artırmıştır.


Sponsor Bağlantı

Medipol personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında nasıl olacak isterseniz birde beraber bakalım. Vermiş olduğu 20 pozisyon için alım yapacak olan Medipol şu ilanları vermiş ve bu bölümler için alımlar yapacaktır.

– Hemşire,
– Kadın Doğum Uzmanı,
– Uzman Hekim,
– Tercüman,
– Muhasebe Uzmanı,
– Acil Tıp Teknisyeni,
– Satın alma Uzman Yardımcısı,
– Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi.

Medipol personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup daha birçok pozisyon için alım yapılacaktır. Bu alımlar için sürekli ilanlarını yenilemekte olan Medipol Hastanesi iş ilanları bakımından titiz çalışan bir firmadır. Ayrıca yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanları görmek içinde aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ozel-medipol-mega-hastaneler-kompleksi-is-ilanlari?firma=14909

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status