Medipol Sağlık Gurubu Mülakat Soruları

Medipol Sağlık Gurubu Mülakat Soruları


LÜTFEN OYLAYIN

Medipol Saglık Gurubu Mülakat Aşamaları

Her pozisyon için farklı bir mülakat sistemi belirleyen firma bazı pozisyonlar için öncelikle online mülakatlar uyguluyor. Belirli sorularda oluşan bir sınav denmesi mümkün olan bu mülakattan belli bir puanın üzerinde aldığınız zaman birebir görüşme hakkı kazanıyorsunuz.


Sponsor Bağlantı

Birebir görüşmeleri gözetmenler uyguluyor ve ardından bu görüşmede başarılı olmanız durumunda bir sunum gerçekleştirmeniz talep ediliyor. Başarılı bir sunum gerçekleştirirseniz İnsan Kaynakları Müdürü ile görüşme hakkı elde ediyorsunuz.

Birebir mülakatlarda genel olarak işe ulaşım ve çalışma saatleri ile ilgili sorular ön planda tutuluyor.
Kişiliğinizi analiz etmek için iş dışı soruların da sorulması mümkün. Hayatınız içerisinde herhangi bir zamanda çözdüğünüz bir sorundan bahsetmenizi istediklerinde bu durumun iş ile ne alakası var diye düşünmeyin.

Medipol Saglık Gurubu Mülakat Süreci

Mülakatlar arasında 10 gün kadar bir ara veriliyor. 1 aylık süreç sonucunda eğitime hak kazanacağınız netleşiyor. 2 aylık eğitime 100 kişi başlıyor, 2 ay sonunda 60 kişi istihdam ediliyor. Eğitime hak kazanmanız işi aldığınız anlamına gelmiyor bu dönemde de kendinizi göstermeniz oldukça önemli.

Medipol Personel Eleman Alımı:

Büyük hastaneler birliği olan Medipol Hastanesi, İstanbul ilinde alımlar yapılacaktır. Büyüme hedefleri olan Medipol Hastaneler Grubu, sadece İstanbul ilinde alımlar yapacağı için, bu alımları takip etmek İstanbullular için daha kolay olacaktır. Medipol Hastanesi kalabalık ve büyüyen bir hastane olduğu içinde daha fazla elemana ihtiyaç duymaya başlamıştır. Bu sebepten dolayı sizlerde bu hastasnede belki de kolayca iş bulabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar:

– Hemşire,
– Kadın Doğum Uzmanı,
– Uzman Hekim,
– Tercüman,
– Muhasebe Uzmanı,
– Acil Tıp Teknisyeni,
– Satın alma Uzman Yardımcısı,
– Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi.

Başvuru Adresi:

http://www.yenibiris.com/ozel-medipol-mega-hastaneler-kompleksi-is-ilanlari?firma=14909
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ