Metro Turizm İş Başvurusu Mülakat Soruları

Metro Turizm İş Başvurusu Mülakat Soruları


LÜTFEN OYLAYIN

Metro Turizm İş Başvurusu Mülakat Soruları

Her ne kadar ülkemizde uçak seferleri, son yıllarda eskiye göre çok daha yaygın hale gelmişse de, karayolu ile ulaşım hala en çok tercih edilen yolcu taşıma tipidir. Uçak biletlerinin kampanyalar ile daha ulaşılır hale gelmesi, hava taşımacılığının da tercih edilmesini sağlasa da, otobüs firmalarının lüks bakımından çıta yükseltmesi, ve konforlu araçları kullanıma getirmesi, kara ulaşımını uçak firmalarına rakip hale getirmektedir. Metro Turizm de bu sektörün lider kuruluşlarından biridir.

1992 yılında kurulmuş olan Metro Turizm, şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan bir firmadır. Filosunda toplam 1373 otobüs bulunan kurum, Metro Holding’e bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Çalıştırdığı otobüslerin 415 adedi ise firmanın kendisine aittir.


Sponsor Bağlantı

Ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı bakımından, ülkemizin en büyük karayolu yolcu taşıma firması olma iddiasındaki firma, günde ortalama olarak 1550 sefer gerçekleştirir. Türkiye’nin her noktasına ulaşan bir ağa sahiptir; ve 1109 yetkili acente ile, hem yurt içinde hem de yurt dışında bilet satışı yapmaktadır.

Her yıl ortalama olarak 20 Milyon yolcu taşıyan firma, bunu daha da ileriye götürmeyi hedeflemekte, ve yolcu ihtiyaçlarını öncelikli görerek imkanları en yüksek düzeye çıkarmayı planlamaktadır.

Personel ihtiyacı doğduğu zaman, kendi kurumsal web sayfasından ve anlaşmalı internet portallarından ilan veren firma, deneyimli elemanlar için; müfettiş, denetleme elemanı, kalite kontrol personeli, bölge yöneticisi, finans uzmanı ve saha satış temsilcisi gibi pozisyonlar açmaktadır.

İş deneyimi olmayan ya da az deneyimli meslek adayları için ise; bay ve bayan araç servis hostesliği, mutfak görevlisi, servis elemanı, motorlu kurye gibi imkanlar sunar. Bunların dışında genel iş başvurusu da kabul edilmektedir.

Metro Turizm İş görüşmelerinde; kişilik testleri, mülakatlar, ve sunum gibi teknikler değerlendirme için kullanılmaktadır.

Metro turizm iş başvurusu ve iş ilanları için buraya tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status