Mey İçki İş Başvurusu

Mey İçki İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Özelleşmesinden sonra Türkiye’ye hızlı bir girişim yapan ve kısa zamanda adını kalitesi ile duyurmuş olan Mey İçki, alkol ürünleri dağıtımı konusunda ve şirketinde çalışmak üzere birçok eleman alacaktır. 2015 yılına büyüme hedefleri ile girecek olan Mey İçki, kısa zaman içerisinde çok kişi alacağa benziyor. Mey İçki iyi maaş ve güzel bir iş verdiği için bugün birçok kimseye iyi iş imkanları sağlamakta ve birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. 2015 ilanlarını internete çoktan vermiş olan firma birçok pozisyon için alımlarını gerçekleştirecektir.

Mey İçki personel eleman alımı iş ilanları 2015 de İstanbul, İzmir, Antalya ve Muğla illeri için verilmektedir. Zamanla birçok il içinde verilecek olan bu iş ilanları sayesinde sizlerde yaşadığınız illerde iş bulabilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

Mey İçki personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda olacaka merak ediyorsanız, Ocak ayından bu yana açılmış olan 13 adet açık pozisyonu bugün sizlerle göreceğiz. İnsanların en çok dikkat ettiği maaş konusu ise Mey İçki firmasında çokta sorun olmayacaktır. İşte o pozisyonlardan bazıları:

– Satış Geliştirme Şefi,
– Genel Başvuru,
– Bölge Satış Sorumlusu (Antalya ve çevresi),
– Bodrum Bölge Satış Sorumlusu,
– Stajyer.

Mey İçki personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup, daha birçok pozisyon için alımlar yapılacaktır. Bu pozisyonların ne olduğunu öğrenmek ve Mey İçki ilanlarına güncel olarak sahip olmak isterseniz, internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Mey İçkinin tüm ilanları hakkında bilgi edinmek ve verdiğimiz pozisyonlarla ilgili detayları öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/mey-icki-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c3901-p28784/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status