Mondelez İş Başvurusu

Mondelez İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Çikolata, bisküvi ve şekerleme sektörünün içerisinde yer alan ve birden fazla firması ile hizmet vermekte olan Mondelez, Türkiye’de de etkin bir rol oynamaktadır. Uluslar arası büyük bir şirket olan ve her yerde etkinliğini gösteren Mondelez, Türkiye’de Tobleron,Şıpsevdi, Olips, Falım, Kent ve Milka gibi çok özel markaları temsil etmektedir. Çalışma alanın geniş olması sebebi ile de bugün birçok kişiye ciddi iş kapısı sağlamaktadır.

Mondelez personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak henüz net bir bilgiye sahip değiliz ancak; böylesine büyük bir şirketin az sayıda personel eleman alımı yapmasını beklemekte doğru olmayacaktır. Bu sebepten dolayı Mondelez personel eleman alımı günce iş ilanları hakkında bilgi toplamak ve takip etmek doğru bir iş olacaktır.


Sponsor Bağlantı

Mondelez personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak beraber bakacağız. Fakat Mondelez şirketi alım yapacağı bölümlerde çalışacağı insanların İngilizce bilmesine öncelik vermektedir. Bu sebeple eğer bir dil biliyorsanız, ilk sırada işe girmeniz mümkün olacaktır.

– Vergi Danışmanı,
– Elektrik Bakım Mühendisi,
– Geleneksel Kanal Satış Şefi,
– Yerel Zincir Satış Şefi,
– Yerel Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi

Mondelez personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde yapılacak olup, daha birçok alanda alımlar yapılacaktır. Her bir pozisyon için farklı kriterlerini vermiş olan Mondelez firmasının diğer ilanlarını ve bu vermiş olduğumuz ilanlarla ilgili bilgi almak için aşağıdaki link adresini inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/mondelez-international-is-ilanlari-c3611-p37523/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status