Mudo Mülakat Soruları

Mudo Mülakat Soruları

Mudo 1964 yılında kurulmuştur. Mudo ismini kurucuları olan Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün tarafından isimlerinin baş iki harfi birleşmesinden almıştır.

Başlangıçta atlet ve faniları farklı renklere boyayarak satışını yapan bu küçük dükkan sonrasında çok büyük bir işletme haline gelmiştir. Doğan Gürün ortak olduğu bu şirketten ayrılmış ve Mustafa Taviloğlu Mudo’yu bir dünya markası haline getirmiştir.


Sponsor Bağlantı

1968 yıllarda Paris’te bulunan Mustafa Taviloğlu gençleri gözlemlemiş ve farklı farklı tarzları olduğunu gören Mustafa Taviloğlu Mudo’nun gideceği yol haritasını burada ve buna göre belirlemiştir. Bu yıllarda ülkemizde genç ve spor giyim lanında bir boşluğun var olduğunu gören Mustafa Taviloğlu bu boşluğu Mudo ile doldurmuştur.

Mudo o yıllardan bu yana modanın öncüsü bir şirket olmuştur ve bu çizgisini günümüzde de korumuştur. Mudo son yıllarda bünyesine katmış olduğu bir çok dünya markası ile istikrarlı olarak büyümesine devam etmektedir. Dünya modasını yakından takip eden Mudo bu çizgisini hiç kaybetmemiş ve moda alanında kalitesi bakımından da ödün vermeden çalışmaktadır. Mudo bu sayede bir çok ilklere imza atmıştır. Mudo’nun bu kadar kısa bir zamanda hızlı bir yol almasının en büyük etkeni şüphesiz insan faktörüdür.

Mudo ülkemizde 100 den fazla mağazası ve 2000 den fazla çalışanı bulunmaktadır. Mudo yeni açacağı ve mevcutta var olan mağazaları için çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Mudo ülkemizde her ilde bir mağazası bulunmaktadır.

Mudo Kariyer

Mudo iş ilanlarını size vereceğimiz link üzerinden online olarak Mudo iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mudo İnsan Kaynakları yapılan başvuruları değerlendirmekte ve başvuru yapılan illerde açık pozisyon olduğunda o ilden başvuru yapan adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir.

Mudo Mülakat Soruları:

Mudo mülakatlarında zorlayıcı değildir. Daha önce mülakata girenlerden de araştırdığımız kadarıyla önce bir telefonla mülakat yapıyorsunuz. Bu aşamada daha çok ne yaptığınız nerede oturduğunuz nasıl gelip gideceğiniz gibi sorular soruluyor. Konuşma tarzınız, uslübunuza göre mülakata davet ediliyorsunuz. Davet edildiğinizde ise birebir mülakat gerçekleşiyor. Genelde İK müdürü ile yapılan birebir görüşmeler bazen başvurduğunuz departmanın şefi ve müdürünün katılmasıyla biraz kalabalıklaşabiliyor bu aşamada ise size yöneltebilecekleri sorular şu şekilde;

  1. Tanzim teşhir elemanı olarak çalışmak ister misiniz ?
  2. Neden satış pozisyonu? Şirketimiz ile çalışmak istemeyen kobiyi nasıl ikna edip bize kazandırırsın?
  3. En zayıf yönleriniz nelerdir?
  4. Ne kadar ücret istiyorsun ?
  5. Neden Mudo’da çalışmayı istiyorsunuz?

Mudo Mülakatına daha önce katılan arkadaşlar bizlerle Mudo Mülakatı deneyimlerini paylaşabilir, diğer arkadaşlara destek olabilir:)

Mudo açık iş pozisyonlarından kendinize uygun alanı seçerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Mudo iş başvurusu İçin Aşağıdaki Baglantıyı Kullanabilirsiniz..

http://www.kariyer.net/mudo-is-ilanlari-c3042-p22435/
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ