Müdür Maaşları

Müdür Maaşları


LÜTFEN OYLAYIN

Devletin birçok kurumunda müdürler bulunmaktadır. Her birine farklı görevler düşüyor olsa da, hepsinin aldıkları maaş aynı olmak zorundadır. Bugün müdürler devlet bünyesinde otalama 3,500 TL maaş alırken geçtiğimiz yıllarda bu rakamlar çok daha azdı. Devlet son 2 – 3 yılda çok ciddi zamlar yaptığı için bu rakam bugün bu seviyelere kadar çıkmış durumdadır.

Müdür maaşları 2017 yılının ilk başlarında aldığı 100 liralık bir zam ile artmış olup, ilerleyen zamanlarda bu rakam daha da artacaktır. Özellikle Ocak ve Temmuz aylarında zam veren devlet 2016 Temmuz ayında da Ocak ayındaki aynı oranda bir zam verecektir. Bu sebepten dolayı da müdür maaşlarında neredeyse senelik 300 liralık bir zam yapılmış olacaktır.


Sponsor Bağlantı

Müdür maaşları 2017 yılında daha fazla artmayacaktır ancak; 2016 yılı için daha faza beklentiler bulunmaktadır. Özellikle genel seçimin yaklaşması, vaatlerin artmasına neden olacaktır. Devlet belki bir sürpriz yapabilir ve maaşa zam oranlarını biraz daha artırabilir. Sadece müdürler için eğil aynı zamanda büyün devlet memurları bu zamlardan faydalanacağı için herkesi sevindiren bir haber olabilir.

Müdür maaşları 2017 de bu şekilde olup, daha da zamlanacaktır. Zam alma şanslarının her zaman olduğu devlet memurlarının maaşları şuanda birçok mühendisten bile daha fazla olarak verilmektedir. Bu sebepten dolayı devlette bu zamları fazla vermemekte ve biraz bu işleri ağırdan almaktadır. Müdür maaşları hakkında daha fazla bilgi almak ve herhangi bir zammın gelip gelmediğini internet sitemiz üzerinden kontrol edebilirsiniz. İnternet sitemiz tüm mesleklerin maaşlarını takip etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ