Nestle Mülakat Soruları Ve İş Başvurusu

Nestle Mülakat Soruları Ve İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Nestle Türkiye için en güçlü firmalardan biri. Yıllardır bildiğimiz çikolata markası olan Nestle iddialı bir firma olmasını düzenli hale getirdikleri bir sistem ve iş etiğine sahip elemanlarına borçlu. Nestle oldukça dikkatli bir şekilde mülakatlar yaparak eleman kadrosuna yeni adaylar katmaktadır.

Nestle Mülakat Aşamaları

Mülakatları genelde aracı firmalar aracılığı ile gerçekleştiren firma son aşamada kendi insan kaynaklarını devreye sokmaktadır. Nestle mülakatları genel anlamda uzun bir süreçtir. Şirket yöneticilerinin ajandasına uygun bir şekilde hareket edildiği için süreci göze almanız gereklidir.


Sponsor Bağlantı

Aracı firma ile yapılan mülakat ardından online sınav, yabancı dil mülakatı ve son olarak yüz yüze görüşmeler firmada bulunan yönetici ile bölüm amirlerinin dahil olduğu bir kadro ile yapılıyor.

Soru cevap yönteminden daha çok grup ve vaka analizleri yapabilmeniz açısından toplu mülakatlar gerçekleştiriliyor. Grup mülakatını geçmeniz durumunda yöneticiler ile birebir görüşme imkanına kavuşuyorsunuz. Nestle için sistem ekip işi olmaktan geçiyor bu nedenle toplulukla hareket etmeniz oldukça önemli. Bunun yanı sıra İngilizceniz konuşacak ve yazacak seviyede olmak zorunda. Ortalamanın üstünde bir İngilizce gerekebilir.

Nestle Personel Eleman Alımı 

Türkiye’nin ve dünyanın bir numaralı markalarından birisi olan Nestle, çikolata sektörünün liderleri arasında yer almaktadır. Nestle firması da Türkiye’de etkinliğini daha da artırmak ve 2015 yılında daha da büyümek için yeni personel eleman alımları yapacaktır. Bu alımlara katılmak ve alımlar sayesinde iş sahibi olmak istiyorsanız, sizlerde Nestle personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nestle personel eleman alımı hangi pozisyonlarda yapılacağı ise aslında şimdiden bellidir. Ocak ayından bu yana birçok internet sitesinde bu bilgileri yayınlamış olan Nestle firması, her pozisyon içinde ayrı kriterler bulunmaktadır. Bu pozisyonların ne olduğuna ve hangi durumlarda alımlar yapacağına isterseniz beraber bakalım.

– Müşteri Yönetimi,
– Genel Başvuru,
– Ruhsatlandırma Müdürü,
– Satış Operasyon Sorumlusu,
– Uzun Vadeli Stajyer Programı.

Nestle personel eleman alımını bu şekilde yapılacak olup, daha birçok açık pozisyon bulunmaktadır. Sürekli alım yapacak olan Nestle’yi internet sitemizden takip edebilir, yukarıda yer alan ilanlarla ilgili detaylı bilgi almak ve diğer ilanları görmek içinse aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/nestl-turkiye-gida-sanayi-a-s-is-ilanlari-c1033-p358/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ