Opet Mülakat Soruları

Opet  Mülakat Soruları


LÜTFEN OYLAYIN

Opet İş Başvurusu ve Mülakat Soruları

Opet iş başvurusu personel alım ilanları son yıllarda en fazla rağbet gören iş kollarının başında gelmektedir. sektörel anlamda düşündüğümüz zaman en kalıcı işlerin başında gelen petrol pompacılığı görevi vardiyalı bir biçimde çalışma imkanı da sunması açısından rahat bir iş olarak görülmektedir. Opet gibi ülkemizde her ile 100’lerce istasyonu bulunan Petrol şirketinde işçi istihdamı da yoğun yaşanmaktadır. Opet pompacı iş başvurusu ve iş ilanları için sitemizin konusunu takip etmeniz gerekecektir.


Sponsor Bağlantı

Opet İnsan Kaynaklarından Alınan Bilgiler

Opet personel alımlarına önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da son sürat devam edecek. Kendi politikamıza uygun güler yüzlü, markamızı bir adım öteye götürecek personelleri arıyoruz.

OPET marka algısı olarak petrolcülük alanında tüm hızıyla büyümekte ve önder şirketler içinde kendini geliştirmeye devam etmektedir. Perakende satışlar, ticari ve endüstri amaçlı yağ ve yakıtların depolamasında ve dış ticarette etkinliklerini aynı kararlılıkla devam ettirmektedir.

Opet her yıl büyüyerek daha fazla noktaya sahip olmakta ve bu yönü ile doğal olarak yeni personellere de ihtiyaç duymaktadır. Personel alımlarında şirketindeki boş pozisyonlarına uygun nitelikte , takım çalışmasını her daim gerçekleştirebilecek, cihet belirleme kabiliyetinde,sonuç odaklı olup iş birliği geliştirmede yaratıcı ve girişimci, farklı durum ve çalışmalarda bakış açısı ile şirkete farkındalık yaratabilecek personeller aramaktayız.

OPET başvuruları resmi internet sitesindeki formlar aracılığı ile gerçekleştirilecektir. İlan içerisinde belirtmiş olduğumuz özellikleri taşıdığınıza inanıyorsanız müracaatlarınızı belirtilen formlar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. müracaat sonucunda adayların ingilizce sınavı, benlik testi, yetkinlik mülakatı, zihinsel beceri testleri ve gerekli mülakatlara tabi tutulacaktır.

Opet mülakat soruları

Opet tamamen Türk bir ailenin kurduğu bir firmadır. Ancak bir süre sonra dağıtım işine girmek istedikleri için Opet adını vermişlerdir. Diğer yandan 23 yıldır dağıtım ve distribütörlük yapan firma koç enerjiye %50 ortaktır. Depolama kapasitesi açısından kendi sektöründe birincidir. Şuan ülkemizin her yerinde dağıtım istasyonları bulunmaktadır. Kısa sürede çabuk gelişmiş gelişen teknolojiye ayak uydurmuşlardır. Bunun en büyük sebebi bilinçli ve eğitimli kesimle ortaklaşa çalışmaları olmuştur. Bugün her ne kadar ilerlese de kalifiye elemana olan ihtiyacı hiç bitmemiştir. Eğer sizde Opet firmasında kariyer hedefi düşünüyorsanız sizin için araştırdığımız Opet mülakat sorularına ve daha önce mülakata giren kişilerden öğrendiğimiz mülakat tekniklerine dikkat etmenizi öneririz.

Opet mülakatında ne sorarlar?

Öncelikle gittiğiniz zaman duruma göre insan kaynakları ve departman müdürü ile bir arada görüşebiliyorsunuz ya da önce insan kaynakları ile daha sonra departman müdürü ile görüşme yapabiliyorsunuz. Ayrıca mutlaka çok sayfalı bir kişilik testi uygulamasına girmektesiniz. Buralarda size sorulan sorular tamamen sizi tanımaya ve firmayı tanıtmaya yöneliktir. Burada size gelebilecek sorular ise şu şekilde;

Kariyer hedefiniz nedir?

 

Neden bu meslek?

 

Neden işinizden ayrılmayı düşünüyorsunuz?

 

Organizasyon yapısı hakkındaki düşünceleriniz neler ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status