Oyak Mülakat Soruları Personel Alımı

Oyak Mülakat Soruları Personel Alımı


LÜTFEN OYLAYIN

Mülakatında Sorulan Sorular

Oyak bilinen en iyi  şirketlerinden biri. Oldukça büyük bir kar marjına ve sürekli kendini yenileyen bir müşteri hizmet politikasına sahip. Bünyesinde çalıştıracağı kişileri de bu politikaya değer verecek ve şirketine katkıda bulunacak kriterler bağlamında değerlendirerek ele alıyor.

Oyak firmasına iş başvurusu yaptıysanız dikkat etmeniz gereken ilk adım size geri dönüş yaptıkları andan itibaren sizin için mülakatın başlamış olduğu. Telefonda ki iletişiminiz firma için oldukça önemli. Bu aşamayı geçtiğiniz zaman birebir bir mülakat geçiriyorsunuz. Bu mülakat sırasında size kişisel ve CV’nize yönelik sorular soruluyor. Ardından çeşitli IQ testlerinden derlenmiş bir yetenek testine tabii tutuluyorsunuz.


Sponsor Bağlantı

Oyak Mülakat Aşamaları

Bu işlemler ardından ön mülakatı geçenler olarak İngilizce sınavına tabii tutulacaksınız.

Bazı durumlarda aranmak yerine mail ile de mülakata davet edilmeniz mümkün. Mülakatlarda grafiklerden ve sayısal düşünebilme yeteneğinizi ele alacak verilerden yararlanılabiliyor ve yorumlamanız istenilebiliyor.

Mülakat sorularının yanı sıra grup içi performanslarınız oldukça önemli. Ufak çaplı tiyatro gösterilerini bir ekip olarak aranızda paslaşarak ortaya koymanız beklenebilir.

Oyak’a  yapılacak iş başvuruları

Uzun adı ordu yardımlaşma kurumu olan OYAK uzun seneler boyunca çok değişik hizmet alanlarında yaptığı girişimlerle Türkiye’deki en prestijli kurumlar içinde yer almıştır. Yaptığı atılımlar sayesinde büyüyen şirketin başta Türk Ordusunda çalışanlar olmak üzere birçok ortağı bulunmaktadır. Bu kadar geniş bir ortaklık üzerinde çok çeşitli işler yapabilen bir şirket olması nedeniyle, deneyimli ve dinamik bir çalışan grubuna ihtiyaç duyan şirket, eleman ihtiyacını çeşitli sitelere verdiği ilanlar başta olmak üzere kendi internet sitesindeki insan kaynakları bölümünden de karşılama yoluna gitmektedir.

OYAK Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status