Özdilek İş Başvurusu

Özdilek İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Bursa merkezli kurulmuş bir şirket olan Özdilek, kısa zaman içerisinde tüm Türkiye’ye yayılmış ve geniş hizmet anlayışı ile büyük bir kitleye hizmet vermektedir. Bugün binlerce çalışanı ile iş istihdamı konusunda da ciddi yatırımlar yapmakta olan Özdilek, 2015 yılında büyüme kaydedebilmek amacı ile birçok kişiye iş sağlayacaktır. Özellikle bir mesleği olmayanlarda istihdam edilebilmesi için iş verecek olan Özdilek firması, alımlarını yaparken her şeye rağmen dikkatli davranmaktadır.

Özdilek personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında Bursa ağırlıklı olmak üzere İzmir ve İstanbul gibi başka büyük şehirlerde de yapılacaktır. Bu alımların en büyük özelliği ise sürekli yenileniyor ve yeni ilanların çıkıyor olmasıdır. Özdilek personel eleman alımı güncel iş ilanları hakkında bugün sizlere bilgi verecek olursak, 24 açık pozisyon için başvuru kabul etmektedir.


Sponsor Bağlantı

Özdilek personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilmiyoruz ancak; hangi pozisyonlarda alım yapacağını sizlere söyleyebiliriz. İşte o pozisyonlardan sadece bazıları.

– Garson,
– Aşçı,
– Şantiye Şefi,
– Unlu Mamuller Ustası,
– Teknik Bakım Sorumlusu,
– Cari Hesap Sorumlusu,
– Resepsiyonist.

Özdilek personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarla ağırlıklı olacak olup, daha birçok pozisyon için alım yapacaktır. Her bir pozisyon için çok farklı kriterler sunmuş olan Özdilek, zamanla bu rakamlarını da artıracak ve daha fazla kişiyi işe alacaktır. Diğer ilanlar hakkında bilgi almak ve verdiğimiz ilanların detaylarını görmek için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ozdilek-is-ilanlari-c1241-p2634/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status