Pepsi Group İş Başvurusu

Pepsi Group İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Pepsi Bottling Group firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Pepsi Bottling Group yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Pepsi Bottling Group iş ilanları mevcuttur.

İnsan Kaynakları olarak biz, şirketimizin sürdürürülebilir performansını en üst düzeye çıkarmak üzere; işimizin, organizasyonumuzun ve çalışanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir, ve proaktif çözümler geliştirerek, hem kişisel hem de organizasyonel gelişimi en üst seviyeye yükseltmeye yönelik faaliyet gösteriyoruz.


Sponsor Bağlantı

PepsiCo , İnsan Kaynakları Fonksiyonu’nu, stratejik bir iş ortağı olarak gören ve iş ile ilgili kararları aktif olarak yönlendiren bir fonksiyon olarak konumlandırılmıştır. PepsiCo olarak, “her zaman sonuç, ama önce insan” ilkesi ile yaşayan bir şirketiz. PepsiCo dahilinde uygulanan İnsan Kaynakları süreç araçları, birçok alanda “Best Practice – En İyi Uygulama” niteliği taşımaktadır. Bizler de PepsiCo Türkiye olarak hem çalışanlarımız hem de şirketimiz açısından maksimum fayda sağlayacak şekilde, öncelikle bu global araç ve sistemleri eksiksiz uygulamaktayız. Bunun da ötesinde, yerel piyasa koşulları, kültürel faktörler veya organizasyonel ihtiyaçlardan kaynaklanan her alanda, lokal araçları da geliştirip hayata geçirmekteyiz.

 

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                   Şehir
Regional Security Coordinator İstanbul(Asya)
PepsiCo “GO” Staj Programı    İstanbul(Avr.)
Elektrik Bakım Teknisyeni       Mersin
Financial Planning And Analysis Manager İstanbul(Avr.)
Financial Planning Specialist    İstanbul(Avr.)
Paketleme Elemanı                   Mersin
Local Key Account Manager   İstanbul(Avr.)
Health and Safety Engineer, Tarsus Plant Mersin
Sales Manager Snacks              Adana
Quality Assurance Supervisor, İzmir Plant İzmir
Agro Depo Şefi                          Kocaeli
Marketing Services Manager İstanbul(Avr.)
Electrical Maintenance Supervisor, İzmir Plant İzmir
Kalite Güvence Teknisyeni     Adana

İş Olanakları

PepsiCo Türkiye’de işe alım süreci, Çeşitlilik ve Dahil Etme prensibimiz ışığında, PepsiCo Liderlik yetkinliklerine göre yapılır.

Sözel ve sayısal beceriyi ölçmeyi amaçlayan sınavlar, özgeçmiş ve yetkinlik bazlı mülakat, değerlendirme merkezi, mesleki kişilik envanteri ve referans kontrolü kullanılan araçlardan bazılarıdır.

Yöneticilerimiz tüm sürece birebir dahil olup, adaylarımızı daha yakından tanır ve en doğru işe alımı yapmak için İnsan Kaynakları ile birlikte etkin şekilde çalışır.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ