Petkim İş Başvurusu

Petkim İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’nin en büyük kuruşları arasında yer alan ve Türkiye ekonomisine katkısı ile de bilinen Petkim, İzmir Aliağa’da kurulmuş olan büyük bir holdingdir. Üretimi ile dünyaya satış yapmakta olan Petkim diğer birçok büyük şirket gibi 2015 yılında büyüme hedefleri koymuş ve işe alım konusunda daha çok kişiye istihdam sağlamak istemektedir. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde işsizseniz ve Petkim gibi bir kuruluşta çalışmak isterseniz, başvurularınızı hemen gönderebilirsiniz.

Petkim personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında ciddi şekilde yayınlanacak olup, birçok kişiye istihdam sağlamak amacı ile bu ilanlar sürekli güncellenecektir. İlanların sürekliliği konusunda net bir açıklama yapmayan Petkim, bu başvuruları kendi internet sitesi üzerinden almaktadır. Bugün Petkim internet sitesine girdiğiniz zaman karşınıza çıkan sayfadan eğer buraya başvurmak istiyorsanız hemen bir kendinize hesap oluşturabilir ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

Petkim personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok kez yenilenecek olup, bu alımlar sürekli yapılacaktır. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde isterseniz, bu alımlar için Petkim’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Petkim güncel olan personel eleman pozisyonları hakkında net bir bilgiyi herkes ile paylaşmamaktadır.Sadece kendi bünyesine üye olan kişilerle bu bilgileri paylaşan holding büyük bir alım içinde kontenjanlarını sürekli artırmaktadır.

Pektim personel eleman alımı iş ilanları 2015 de devam edecek olup, bu ilanlar hakkındaki doğru ve güncel bilgileri internet sitemizden öğrenebilirsiniz. İnternet sitemiz birçok şirket ve holdingin ilanlarını olduğu gibi Petkim personel eleman alımı iş ilanları hakkında da bilgi toplayacaktır.

Daha fazla detay öğrenmek ve Petkim personel eleman alımı hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.petkim.com.tr/Sayfa/1/147/INSAN-KAYNAKLARI.aspx

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status