Pfizer Staj Başvurusu

Pfizer Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Pfizer, 150 yıldır, insanların daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesi amacı ile yenilikçi ürünler keşfederek ve geliştirerek tıbbın hizmetine sunuyor. 150’ye yakın ülkede 100 bini aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük ilaç şirketi olan Pfizer, ilaçlar, aşılar, sağlık ürünleri, beslenme ve hayvan sağlığı alanlarındaki güçlü ürün portföyü ile daha sağlıklı bir dünya için çalışıyor. Pfizer Türkiye olarak biz de, 1957’den beri bu köklü yapının içinde aynı hedef doğrultusunda, hastalıklardan koruma sağlamak ve toplumun en önemli ihtiyaçlarını karşılayacak tedaviler sunmak, böylelikle daha sağlıklı bir Türkiye yaratmak için çalışıyoruz.

Türkiye organizasyonu olarak, Kafkasya ve Orta Asya ülkelerinin bulunduğu (Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kırgızistan, Tacikistan ve Türkmenistan) toplam 8 ülkenin yönetim merkezi olarak görev yapıyoruz. Türkiye’de pazara sunulan ürünlerimizin %77’sini yine Türkiye’de üretiyor, üretimimizin %11’ini ihraç ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Yılda yaklaşık 11 milyar dolarlık bir kaynak ile ilaçta dünyanın en çok Ar-Ge yatırımını yapan bir şirket olarak, Türkiye’nin özellikle ileri teknolojili ilaç Ar-Ge ve üretim yatırımları için önemli bir çekim merkezi olmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor, ülkemizdeki Ar-Ge ortamının gelişmesi üniversitlerle işbirlikleri, bilim insanlarına yönelik eğitimler ve deneyim yatırımları içeren çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Sponsor Bağlantı

Yenilikçi ürünlerimizin yanı sıra yenilikçi hizmetlerimizle de çalıştığımız tüm paydaşlarımızın nezdinde farklılaşmayı ve en nihayetinde “hastalar” için bir fark yaratmayı hedefliyor, çalışanlarımızla birlikte gönül vererek gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile topluma katkı sağlıyoruz. Pfizer’in başarısının ardındaki en önemli kaynağın, nitelikli insan gücü olduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımıza mesleki ve kişisel anlamda değer katan bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Bu doğrultuda yetiştirdiği lider yöneticilerle öne çıkan ve çalışanları için “okul” niteliği taşıyan bir şirket olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Staj Olanakları

Pfizer’de Gelecek Var

Kariyer yolculuğunda doğru rüzgarı yakalamaya ve geleceğini ilaç dünyasının 1 numaralı global şirketi olan Pfizer ile şekillendirmeye var mısın?

Pfizer’i daha yakından tanımak, Pfizer çalışanlarıyla tanışmak ve açık pozisyonlara başvurmak için tek yapman gereken e-kariyer sitemize giriş yapmak…

Unutma, içeride senin için gelecek var!

Pfizer Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status