Pirelli İş Başvurusu

Pirelli İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Çok eski yıllardan bu yana ülkemizde hizmet vermekte olan Pirelli Lastik firması, ülkemizde ciddi bir kesime hitap etmekte ve birçok kişiye de ekmek kapısı olmaktadır. Yaklaşık olarak 1,500 kişiye iş imkanı sağlayan Pirelli, gelecek dönemlerde ve yıllarda da bu sayıları artırmaya devam edecektir. Özellikle deneyimli eleman almak isteyen Pirelli şuanda bünyesinde çalıştırdığı kişilerin %80lik bir kesimini üniversite mezunlarından seçmiştir. Çalışmalarına ve iş alımlarını bu şekillerde devam ettiren firma, 2015 yılı büyüme hedefleri arasında daha fazla kişiyi işe almak istemektedir.

Pirelli personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok şehir için verilmiş olup, Van’dan İstanbul’a, Kocaeli’den Kayseri’ye kadar birçok ilde bu alımlar gerçekleştirilecektir. Şuan için çok ciddi rakamlarda alım yapmayacak olan Pirelli, bu alım sayılarını özellikle 2015 yarısından sonra artıracağını bekliyoruz. Bu alımların artması ile birlikte istihdamında artması kaçınılmaz olacak olup, birçok kişi işten faydalanacaktır.


Sponsor Bağlantı

Pirelli personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar olacak ve en çok hangi pozisyonlar için ilanlar verilmiş isterseniz beraber bakalım. İşte o pozisyonlar:

– Filo Destek Temsilcisi,
– Kayseri-Konya Salesman,
– Marketing Specialist,
– Van Area Salesman,
– Ankara Salesman.

Pirelli personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, diğer yapılacak olan alım ilanları için internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla ilan öğrenmek ve diğer ilanları görmek isterseniz de aşağıdaki link adresimizi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turk-pirelli-lastikleri-a-s-is-ilanlari-c1236-p2579/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status