Proline Staj Başvurusu

Proline Staj Başvurusu

HAKKINDA

Proline Bilişim, Ortadoğu-Kuzey Afrika (MENA) Odaklı, Ar-Ge ve Entegrasyon Kabiliyetine Sahip Türk Teknoloji Şirketidir. Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde de faaliyet gösteren, Ar-Ge çalışmalarıyla kendi ürünlerini geliştiren teknoloji şirketi Proline Bilişim; sistem entegratörü kimliğinin yanında, kendi geliştirdiği kent güvenlik sistemlerinde kullanılan akıllı yazılımlar, coğrafi bilgi sistemleri, sosyal medya analizi ve biyometrik özelliklerin çeşitli amaçlarla kullanılabilmesini sağlayan ürün ailesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Proline; parmak izi, damar izi, yüz tanıma ve diğer çeşitli kimlik doğrulama araçlarına yönelik geniş ürün ailesi ile müşterilerine biyometrik çözümler sunmaktadır. T.C. elektronik pasaport projesini (e-Pasaport) hayata geçiren ve Bolu’da gerçekleştirilen yeni nesil elektronik kimlik kartı (e-Kimlik) pilot projesinde yer alan Türk teknoloji şirketi Proline, son olarak 1 Eylül 2013 tarihinde tüm özel hastanelerde yürürlüğe giren Sosyal Güvenlik Kurumu Biyometrik Kimlik Doğrulama Projesi’nde kullanılmak üzere BioPOS cihazını geliştirmiştir.

Proline Bilişim Sistemleri A.Ş. “(Proline)” 2003 yılında kurulmuş olup, sistem entegratörü kimliğinin yanında; kendi geliştirdiği ve kent güvenlik sistemlerinde kullanılan akıllı yazılımlar, coğrafi bilgi sistemleri, biyometrik özelliklerin (parmak izi, damar izi, avuç izi vb) canlı taramasının yapılmasını sağlayan ürünü ProLS ve Ar-Ge merkezi kimliği ile Türkiye’de, Proline Katar şirketi vasıtasıyla da Türkiye’ nin de yer aldığı bölgede faaliyet göstermektedir.

Proline ayrıca T.C. elektronik pasaportunu (e-Pasaport) hayata geçiren ve Bolu’da gerçekleştirilen elektronik kimlik projesinde yer alan teknoloji şirketidir. Şirket, sosyal medyada veri toplama anlamlandırma ve yorumlamada sadece tek bir platformdan entegre çözümler sunan ürünü Meaminds’ı yaklaşık 2 yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucu hayata geçirmiştir.

Staj Olanakları

Üniversite ve Lise öğrencilerine staj imkânı sağlamakla birlikte, öğrencileri iş hayatına hazırlamakta, gelişimlerine destek vermektedir. Staj başvuruları için öğrencilerin “Staj Başvuru Formunu “ Doldurmaları zorunludur.


Sponsor Bağlantı

Proline Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ