PwC Staj Başvurusu

PwC Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

HAKKINDA

PwC, tüm dünyada en üst düzey sektör uzmanlığı ile sunduğu denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine aradıkları değeri katar.

157 ülke 184.000’i aşkın çalışanı ile PwC yeni bir yaklaşım ve pratik tavsiyeler üretmek üzere müşterileri ile düşünce, deneyim ve çözüm önerilerini paylaşır.


Sponsor Bağlantı

PwC 1981’den bugüne faaliyet gösterdiği Türkiye’de, İstanbul’da iki, Ankara’da, Bursa’da ve İzmir’de birer ofis olmak üzere toplam 5 ofiste, yaklaşık 1.300 kişilik profesyonel kadrosu ile Türk iş dünyasının aradığı değeri yaratmak için hizmet sunmaktadır.

Staj Olanakları

Eğitimine devam ederken PwC’nin sunduğu staj olanaklarını değerlendirebilir, profesyonel iş hayatına başlamadan önce PwC’yi ve yapılan işi yakından tanıma fırsatını yakalayabilirsin.

PwC Türkiye’de staj olanaklarını hiç düşündünüz mü? Şirket kültürümüz hakkında bilgi edinmek, yaptığımız iş ve sunduğumuz olanakları görmek için bundan daha iyi bir fırsat olamaz.

  • PwC Business Class Junior

PwC Türkiye’nin üniversite 2. sınıf öğrencilerinin kariyerlerine yön vermelerini sağlamak amacı ile geliştirdiği bu program, yaptığımız işi yakından tanıma fırsatı sunuyor. PwC Türkiye olarak amacımız sizlerin iş dünyasına yönelik farkındalığınızı arttırmaya yardımcı olmak.

Kimler başvurabilir?

Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler ve Mühendislik Fakülteleri altında bulunan bölümlerin 2. Sınıfında okuyan tüm öğrenciler.

  • PwC Business Class

PwC Business Class her departmana göre farklılık göstermektedir. Denetim departmanımız için yaz ve kış staj programı olmak üzere iki dönem stajyer alımı yapılmaktadır. Vergi Denetimi, Danışmanlık departmanlarımız ve Destek Birimlerimiz için sene içinde ihtiyaca bağlı stajyer alımı gerçekleştirmektedir. Bu departmanlarda staj için spesifik bir dönem olmayıp, sene içinde her dönem stajyer alımı söz konusu olmaktadır.

Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ofislerimizde staj olanağı bulunmaktadır.

Kimler başvuruda bulunabilir?

  • Denetim (Assurance), Vergi (Tax) Bölümleri: Üniversitelerin İİBF bölümleri 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve MBA öğrencileri tercih edilmektedir.
  • Danışmanlık (Advisory), Sistem ve Süreç Denetimi (RAS) Bölümleri: Üniversitelerin İİBF bölümleri veya Endüstri, Bilgisayar, İşletme, Elektrik Elektronik Mühendisliği, MIS bölümleri 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve MBA öğrencileri tercih edilmektedir.
  • Destek Birimleri: GTS (Bilgi Teknolojileri), İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Finans, İş Geliştirme, Pazarlama ve İletişim, İdari İşler Departmanlarımıza üniversitelerin ilgili bölümlerinde halen eğitimine devam etmekte olan 3. veya 4. sınıf öğrenciler tercih edilmektedir.

Başvuru Süreci

Şirketimize staj başvurusunda bulunmak isteyen üniversitelerin 3. veya 4. sınıfında okuyan adaylar tüm sene boyunca Online* başvuruda bulunabilirler. Yeni oluşturduğunuz formu doldurduktan ve sisteme gönderdikten sonraki 1-2 gün içerisinde size bir teşekkür mesajı sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir. Bu bildirim mesajı başvuru formunuzun sisteme başarı ile ulaştığını konfirme etmektedir.

Denetim departmanımız için kış dönemi staj başvuruları Kasım ve Aralık aylarında, yaz dönemi staj başvuruları Mayıs ve Haziran aylarında yapılır. Değerlendirmeler bu ayı takip eden süre içerisinde yapılarak olumlu/olumsuz tüm adaylara geri dönüş yapılmaktadır.

PwC Mülakat Soruları

PwC Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status