Reckitt Benckiser Staj Başvurusu

Reckitt Benckiser Staj Başvurusu

Reckitt Benckiser, hızla büyüyen satış rakamları ile Türkiye, etkileyici bir pazar olmaya devam etmektedir. Başarılı ticari ekibimiz kendini işine adamış ve hızlı büyüyen pazardaki yerimizi belirleyen saha satış profesyonelleri tarafından desteklenmektedir. Ayrıca İstanbul yakınlarında küçük ölçekli bir üretim tesisimiz de bulunmaktadır. 


Biz ne yapıyoruz?


Sponsor Bağlantı

Türkiye’de ev temizlik ürünleri, sağlık ürünleri ve kişisel bakım ürünleri ile Finish, Calgon, Vanish ve Airwick gibi yüksek talep gören Powerbrandlere yoğunlaşmaktayız. Satış, Pazarlama, Tedarik Zinciri, Finans ve Bilgi İşlem departmanları birlikte çalışarak bu ürünlerin ve diğer ana ürünlerin Türk pazarındaki payını arttırmaya çalışmaktadırlar.

Beklentiler

RB Türkiye geçtiğimiz yıllarda da rakiplerinden daha büyük başarılara imza atmış bir pazardır. Bu pazar çok hızlı büyümekte ve bu da inisiyatif almayı ödüllendiren ve başarıyı yüreklendiren bir kültür olarak kendini göstermektedir. Ayrıca “Tek takım tek başarı’ inisiyatifimiz, takım çalışmasını ve başarıyı ödüllendiren Türk kültürüne özgü bir inisiyatif sistemi olarak karakterize edilmektedir. Burada yakın işbirliğine değer veren, yüksek performansa sahip bir takımın parçası olarak çalışmayı beklemelisiniz. İşten geriye kalan vakitlerinizde de Türkiye’nin alışveriş başkenti olarak bilinen, etkileyici, kültürel mirasa ve zengin bir tarihe ev sahipliği yapan İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

Yeni mezun programımız

Her sene Satış ve/ya Pazarlama departmanlarımıza Temmuz ayında katılacak değerli arkadaşlar arıyoruz. En iyi yetenekleri bulabilmek için Türkiye’nin önde gelen üniversitelerini ziyaret ediyoruz; ayrıca doğrudan başvuruları da kabul ediyoruz.

Staj Olanakları

Sizlerle Reckitt Benckiser bünyesindeki staj olanaklarını paylaşmak isteriz. R&B staj fırsatlarını Türkiye için Facebook üzerinden duyurmakta ve başvuruları da hem buradan hem kendi sitesi üzerinden almaktadır. İlgilenenler R&B’nin Facebook sayfasını ziyaret ederek açık pozisyonları ve etkinlikleri takip edebilir.

Reckitt Benckiser Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ