SANDOZ Staj Başvurusu

SANDOZ Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Novartis’in eşdeğer ilaç şirketi Sandoz, eşdeğer ilaçlarda dünya lideridir. 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Sandoz, olağanüstü kalitesiyle ün yapmış güvenilir bir liderdir. Patent korumasının kaybedilmesinin ardından kaliteli ve uygun maliyetli ilaçlar geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya yönelik stratejik ve müşteri odaklı yaklaşımımız, şirketimizi dünya çapındaki en büyük ve en saygın iki şirketten biri yaptı. İlaçlarımız tüm dünyadaki insanların %90’ına ulaşıyor, kendimizi global çapta uygun maliyetli sağlık hizmetine erişimi daha da arttırmaya adadık.

Kapsamlı global geliştirme ve üretim ağımız ve dünya çapındaki ticari varlığımız, temel moleküllerden bitmiş ilaçlara kadar geliştirme ve üretim süreçlerinin tüm aşamalarını kapsayan çok çeşitli standart ve farklı ürünler ile tamamlanmaktadır. Kaliteye olan değişmez bağlılığımızla desteklenen bu uzmanlık ve kapsamlı global varlık kombinasyonu, bizi rekabetten açık bir şekilde ayıran bir rekabet üstünlüğü sağlıyor.


Sponsor Bağlantı

Geniş bir kalitede düşük maliyetli ilaç yelpazesi sunan Sandoz, aynı zamanda maliyeti yüksek yeni çıkan tedavilerin finansmanında kullanılabilecek kayda değer tasarruflar sağlayarak ve dolayısıyla sürekli farmasötik yeniliği teşvik ederek dünya çapında sağlık hizmeti sistemlerinin istikrarına katkı sağlar. Böylelikle Sandoz, Novartis’in hastalara, doktorlara, sağlık hizmeti sağlayıcılarına tüm sağlık hizmeti boyunca kapsamlı bir ilaç yelpazesi sunma stratejisinin temel kolonlarından birini temsil eder. Novartis şu anda hem patent korumalı hem de eşdeğer ilaçlarda lider bir global konuma sahip tek şirkettir ve bu durum Sandoz’un teknik, klinik ve ruhsatlandırma uzmanlığından faydalanmasına imkan tanır.

Sandoz, Türkiye’de de 3 üretim tesisi ve yaklaşık 1000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’de eşdeğer ilaç pazarının önemli bir aktörü olarak Eczacılık Ürünleri İhracatçıları arasında da liderdir. 2005 yılından bu yana ihracatta birinci sırada yer alan Sandoz Türkiye, 2010 senesinde 51 milyon dolarlık ilaç ihracatı ile ürünlerini 46 farklı ülke pazarında hizmete sunarak şampiyonluğu elden bırakmamıştır.

Ayrıca Sandoz Türkiye; hekimlere ve eczacılara, hastalara, devlet kurum ve kuruluşlarına, üyesi bulunduğu kurumlara, iş ortaklarına ve çalışanlarına, değer verir ve onlarla her zaman işbirliği içinde etik kurallar çerçevesinde hareket eder.

Staj Olanakları

Stajyer öğrenciler, şirketimiz için ileriye dönük yetişmiş insan kaynağını oluştururlar. Staj yaptıkları süre içinde gösterecekleri performans ve gelişim, ileride oluşabilecek pozisyonlara aday olabilme fırsatını sağlar.

Üniversite Stajyerleri

  • Staj dönemleri ilgili okulların süresini belirtmediği durumlarda, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında olmak üzere 3 dönemdir.
  • İnsan Kaynakları sözlü mülakatları yapar. Gerektiğinde genel yetenek testleri uygulanabilmektedir.
  • Staj süresi, ilgili öğretim kurumunun belgelediği sürenin üzerinde olamaz.

Ticaret/Teknik/Meslek Lisesi Stajyerleri

  • Stajlar okulun belirlediği haftanın üç işgününde ve bir öğretim yılı içinde yapılır.
  • Tercihen öğrenim gördükleri okullarda görev yapan öğretmenlerinin stajyer adayı öğrenciler hakkındaki referanslarının kuvvetli olması, bir önceki öğretim yılının not ortalamalarının “Orta’nın” üstünde olması seçim için önemli kriterlerdir.
  • İnsan Kaynakları sözlü mülakatları yapar. Gerektiğinde genel yetenek testleri uygulanılabilir.
  • Staj süresi, ilgili öğretim kurumunun belgelediği sürenin üzerinde olamaz.

    Sandoz mülakat soruları

SANDOZ Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status