Simit Sarayı İş Başvurusu

Simit Sarayı İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’nin birçok noktasına şube açan ve giderek büyümeye devam eden Simit Sarayı, bundan 3 sene öncesine kadar çok fazla dikkat çeken ya da tercih edilen bir marka değildi. Fakat son yıllarda çok ciddi yaptığı ataklar ile gündeme gelmesi ve insanlar tarafından da tercih ediliyor olması, işe girmek isteyen birçok kişiyi de heyecanlandırdı diyebiliriz.

Simit Sarayı personel eleman alımı iş ilanları 2015 için çoktan birçok ilan sitesine verilmiştir. İlan sitelerinde başlayan yayının yanında aynı zamanda dışarıdan da alımlarını sürdürmeye devam etmektedir. Bugün birçok kişinin çalışmak için can attığı Simit Sarayı’nda eğer sizlerde çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarında bulunan birçok kriterleri sağlamalısınız.


Sponsor Bağlantı

Simit Sarayı personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok pozisyon için yapılacaktır. Alımların çok büyük bir bölümü İstanbul için yapılacakken, İzmir ve Malatya gibi illerimizde de listede bulunmaktadır. Fakat iş ilanları kapsamında şuanda İstanbul ilinin çok ciddi açıkları bulunmaktadır. İsterseniz, Simit Sarayı’nın hangi ilanları verdiğine bir bakalım.

– İdari İşler Uzmanı,
– Üretim Şefi,
– Bütçe Planlama Uzmanı,
– Lojistik Müdürü,
– Fransız Mutfağı Şefi,
– Pazarlama Müdür Yardımcısı,
– Yurtdışı Franchise Uzmanı.

Bu vermiş olduğumuz pozisyonlar en çok arananlar olup, birçok kişinin bu pozisyonlar için başvurması beklenmektedir. Simit Sarayı personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok alanda ve zamanda yapılacak olup, hepsini bizleri takip ederek internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda yukarıda vermiş olduğumuz ilanları takip etmek ve haklarında daha çok bilgi almak için buraya tıklamanız yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ