Taşyapı İş Başvurusu

Taşyapı İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Bir inşaat firması olan Taşyapı personel eleman alımı yapmak için birçok ilan vermiştir. 2015 hedefleri arasında büyümek olan ve birçok kişi ile alım yapacak olan Taşyapı, yeni yılda ne kadar çok kişiyi alırsa o kadar büyüyecektir. Ülke istihdamı içinde katkılarda bulunmakta olan Taşyapı, birçok ilde alımlarını gerçekleştirecektir. Özellikle İstanbul ve Afyon illerinde alım yapacak olan Taşyapı, gelişmekte ve büyümekte olan bir şirket olduğu içinde alımlarını kısıtlamamaktadır.

Taşyapı personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak henüz net bir bilgimiz bulunmuyor ancak; Ocak ayından bu yana verilmiş olan ilanlara bakacak olursak, şuanda 13 açık pozisyon için ilan verilmiştir. Bu ilanlar arasında hangilerinin en çok tercih edildiğini ise sizlere bir sonraki paragrafımızda vereceğiz.


Sponsor Bağlantı

Taşyapı personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak diye kısa bir inceleme yaparsak da karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– İnşaat Mühendisi,
– Elektrikçi,
– Ofis Elemanı,
– Teknik Ofis Şefi,
– Şantiye Şefi,
– Muhasebe Sorumlusu,
– Güvenlik Görevlisi.

Taşyapı personel eleman alımı 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı yapılacak olup daha birçok alım için ilanlar verilmiştir. Bununla birlikte internet sitemiz tüm şirketleri olduğu gibi Taşyapı şirketini de takip edecek ve sizlere personel eleman alımı hakkında detaylı bilgiler verecektir. Ayrıca yukarıda verdiğimiz ilanların detayları ve diğer iş ilanları için aşağıdaki link adresini inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tasyapi-insaat-taahhut-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c16572-p7211/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status