Tav İş Başvurusu 2015

Tav İş Başvurusu 2015

TAV grubu Türkiye’deki terminallerde görev alan ve etkin faaliyet gösteren büyük bir holding olup, Türkiye’de ekonomi pazarından iyi bir rakamı temsil etmektedir. Bugün birçok kişinin çalıştığı ve günlük olarak uğradığı TAV Holding, hava limanlarında duty free, yiyecek-içecek hizmeti, yer sağlayıcı ve bilgi işlemleri gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Verdiği hizmetleri daha da artırmak ve daha büyük bir holding haline gelmek isteyen TAV, yakın zamanda personel eleman alımı yapacaktır.

TAV personel eleman alımı iş ilanları 2015yılında İzmir ve Ankara ağırlıklı olmak üzere Antalya ve Arabistan gibi yurtdışı ülkelerinde de alımlarını gerçekleştirecektir. Bu sebepten dolayı eğer buraya başvuruda bulursanız, iş bulma olasılığınız daha fazla olacaktır. Birçok pozisyonu için İngilizce bilinmesini isteyen TAV, kısa bir zamanda çok büyüdüğü için daha çok elemana ihtiyaç duymaktadır.


Sponsor Bağlantı

TAV personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında nasıl olacak ve hangi pozisyonlar için eleman alımı yapacaklar isterseniz beraber bakalım. Almayı planladıkları işte bazı pozisyonlar:

– Pastacı,
– Servis Elemanı,
– Kurumsal Bilet Satış Uzmanı,
– Satış Danışmanı,
– Aşçı,
– Rezervasyon Elemanı,
– HELPDESK Müşteri Temsilcisi.

TAV personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarda olacak olup daha birçok ilanlar bulunmaktadır. Bu ilanlar hakkında detaylı bilgi edinebilmek için internet sitemizi takip edebilisiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanları görmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tav-grubu-is-ilanlari-c8049-p32927/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ