Teknosa İş Başvurusu

Teknosa İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’nin teknoloji marketi olan ve Sabancı Holding bünyesinde çalışanTeknosa, 2015 yılında büyüme hedefleri koyup, kendisine yeni iş arkadaşları aramaktadır. Özellikle Türkiye’nin birçok ilinde şubesi bulunması sebebi ile yoğun çalışmakta olan Teknosa, yeni iş arkadaşları ile kendisini daha fazla büyütmek istemektedir. Alacağı yeni personel elamanlar ile daha geniş bir hizmet vermeyi planlayan Teknosa, kaliteli hizmet verebilmek adına da alımlarını özenle yapmaktadır.

Teknosa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok zamanlarda yapılacak olup, ihtiyaç olduğu anda hemen ilanlar verilecektir. Bu sebepten dolayı ilanları yakından takip etmek ya da internet sitemizi günlük olarak kontrol etmeniz belki de iş sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır.


Sponsor Bağlantı

Teknosa personel eleman alımı iş ilanları 2015 de birçok farklı pozisyonda yapılacak olup, bu pozisyon içinse hep farklı kriterler öne sürülmektedir. Verilmiş olan şartları eğer yerine getiriyorsanız, iş başvurusunda bulunabilir ve belki de iş sahibi olabilirsiniz. İsterseniz birde bu pozisyonların neler olduğuna bakalım.

– Part Time Satış Danışmanı (İzmit, Bartın, Trabzon, Kastamonu),
– Kasiyer,
– Satış Danışmanı (Konya, Tekirdağ, Ankara, Kastamonu, Kırıkkale, Kocaeli)

Teknosa personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup, alımların büyük bir bölümü internet üzerinden yapılacaktır. Sizlerde internet üzerinden başvuruda bulunabilir ve iş sahibi olabilirsiniz. Teknosa personel eleman alımı güncel iş ilanları hakkında bilgi almak için internet sitemizi takip edebilir ve ayrıca yukarıda yer alan ilanlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, aşağıda vereceğimiz link adresini inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teknosa-ic-ve-dis-ticaret-a-s-is-ilanlari-c8183-p33061/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ