Teknosa Staj Başvurusu

Teknosa Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.

2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket, bugün Türkiye’nin 77 ilinde 300’e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir. TeknoSA, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. 163 kişilik bir ekiple faaliyete başlayan TeknoSA bugün, konusunda uzman 4000’e yakın çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.


Sponsor Bağlantı

Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri TeknoSA, yüzlerce uluslararası markanın binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır. “Herkes için Teknoloji” felsefesini benimseyen şirket, yaygın mağaza ağı ile elektronik araçlardan iletişim araçlarına, kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü müşterilerine sunmaktadır. 160 bin metrekarenin üzerinde toplam satış alanı ve geniş ürün yelpazesi ile teknolojiseverlere farklı ve keyifli bir alışveriş ortamı yaratmaktadır.

Staj Olanakları

Her yıl lise ve üniversite öğrencilerine hem iş yaşamına uyum süreçlerine katkıda bulunmak hem de deneyim kazanmalarını sağlamak amacıyla staj olanakları verilir.

Bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak, Üniversite öğrencilerinin iş yaşamına daha iyi hazırlanmaları için ihtiyaçları olan yol ve yöntemler hakkında bilgi aktarmak ve Teknosa’yı tanıtmak amacıyla her yıl “Özgelecek Nasıl Hazırlanır?” eğitimi gerçekleştirilmektedir.

Teknosa Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status