Tiryaki Gıda İş Başvurusu

Tiryaki Gıda İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Büyüme hacmi ile Türkiye’nin en çok büyüyen firmaları arasında yer almakta olan Tiryaki Gıda, 2015 yılı büyüme hedefleri arasında birçok kişiyi bünyesine katmayı hedeflemiştir. Özellikle bu firmada çalışmak isteyen kişileri titizlikle seçiyor olması da Tiryaki Gıda grubunun ne kadar kaliteli ve iyi bir iş yaptığını göstermektedir. Bununla birlikte aynı zamanda Tiryaki Gıda şuanda çok fazla alım yapmamaktadır. Alımlarını sadece bir kısmı ile açmış olması, daha dikkatli ve özenli davrandığının bir göstergesi olmaktadır.

Tiryaki Gıda personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi elde bulunmamaktadır. Fakat şuanda 6 açık pozisyon için ilan veriyor olması, bizlere alımlarında acele etmediğini ve daha temkinli davrandığını göstermektedir. Eğer sizlerde bu grup içerisinde çalışmak isterseniz, başvuruda bulunabilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

Tiryaki Gıda personel eleman alımı iş ilanları 2015 için hangi pozisyonlar için verişmiş isterseniz beraber bakalım. Aşağıda vereceğimiz ilanların haricinde daha birçok ilan verecek olan Tiryaki Gıda, Mersin ve İstanbul illeri için ilanlarını vermektedir.

– Saha Müdürü,
– Hazine Yöneticisi,
– İşletme Mühendisi,
– Muhasebe Uzmanı,
– Gıda Teknikeri,
– Saha Operasyon Yöneticisi.

Tiryaki Gıda personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde yapılacak olup, daha birçok pozisyon için ilanlar verilecektir. Bu ilanları internet sitemizden takip edebilir ve günlük olarak haber alabilirsiniz. Ayrıca yukarıda verdiğimiz ilanlara başvurmak ve detayları hakkında bilgi almak için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tiryaki-gida-grubu-is-ilanlari-c5846-p30729/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ