Turkish Technic Staj Başvurusu

Turkish Technic Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN
HAKKINDA

TURKISH TECHNIC Kurulduğu günden itibaren uçaklarının bakımını Türkiye’de, Türk insanının emeği ve teknik birikimi ile gerçekleştiren , Teknik ünitelerine her dönemde yatırım yaparak büyütmüş, dünyadaki gelişmelere paralel hareket etmiştir.

Modern işletme anlayışı doğrultusunda, kendi içinde bütünlük gösteren büyük ünitelerin bağımsız organizasyonlara dönüştürülmesi uygulamasını benimseyen Turkish Technic, verimlilik artışı sağlamak, sektörel gelişmeleri zamanında yakalamak ve daha fazla müşteri uçağına kaliteli hizmet verebilmek amacıyla dünyadaki örnekleri gibi teknik ünitelerini ayrı bir tüzel kişilik olarak yeniden yapılandırmıştır.


Sponsor Bağlantı

23 Mayıs 2006 tarihinde %100 hissesi Turkish Technic A.O.’ya ait olarak kurulan Turkish Technic A.Ş. kısa sayılacak bir sürede ünitelerini yapılandırarak HABOM başta olmak üzere, THY Teknik’in başlattığı tüm projeleri aynı titizlikle sürdürmektedir.

Üretici firmalarla yapılacak ortak girişimlerle bakım-onarım pazarından ülkemizin daha fazla pay alabilmesi için projeler geliştiren Turkish Technic, 75 yıllık Türk Hava Yolları kurumsal kültürünü ve yeni kurulmanın heyecanını bir arada yaşayarak büyümesine devam etmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda konumlanmış bulunan Turkish Technic, bulunduğu bölgede öncü bir Uçak Bakım ve Onarım Merkezi’dir. EASA, JAA, FAA ve SHGM tarafından bakım hizmeti verme onayına sahip olan Turkish Technic, uçak büyük bakımından Motor, APU ve İniş Takımlarına kadar çok sayıda komponent atölyeleri ile bakım-onarım hizmetleri vermektedir.

Bölgesinde, bakım-onarım hizmetlerinin bir arada verildiği en büyük kuruluş olan, 4000’den fazla Boeing ve Airbus uçak komponentine sertifikalı hizmet veren Turkish Technic , müşterilerine Atatürk Havalimanı’ndaki merkezinde A’dan Z’ye bakım hizmetleri sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Havacılık teknik hizmetleri alanında, paydaşlarının gurur duyduğu, gelişen, güvenilir, global bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Hava araçlarının ve komponentlerinin bakım, onarım, modifikasyon ve tasarım hizmetlerinde;

• Havacılık kuralları ve standartlarına uygun olarak,

• Paydaşlarının beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak,

• Optimum kalite-fiyat anlayışı ile yetkinliklerini sürekli geliştirerek,

• Çevre ve sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirerek, sektöre yön vermek.

Staj Olanakları

Staj zorunluluğu olan havacılık alanı dışındaki bölümlerde okuyan öğrencilerin müracaatları değerlendirilecektir. İstekli olan kişiler; şahsi müracaatlarını internet sayfamız üzerinden ulaşabilecekleri staj başvuru formunu doldurarak yapabilirler.

Turkish Technic Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ