Turkuvaz İş Başvurusu

Turkuvaz İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Turkuvaz personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında yapılacak olup, bu medya kuruluşuna ait birçok organda da alımlar devam edecektir. Elinde bulundurduğu gazete, televizyon ve dergiler nedeni ile çok fazla kişi ile çalışmak zorunda kalanTurkuvaz medya grubu, alımların da dikkatli ve seçici olmaktadır. Bugün özellikle birçok kişi tarafından takip edilen yaygın organları sebebi ile titiz bir alım yapmak zorunda kalan Turkuvaz medya grubu 2015 yılında daha da çok büyüme hedefi kaydetmek istemektedir.

Turkuvaz personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak henüz net bir bilgiye sahip değiliz ancak; şuanda 6 pozisyon için ilanlar verilmiştir. Her bir pozisyon için farklı kriterler belirten Turkuvaz, İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin büyük bir bölümünde alımlarını gerçekleştirecektir. Adana ve Antalya gibi diğer büyük illerde de alımlara ihtiyacı olan firma, ilerleyen dönemlerde pozisyon sayısını da artıracaktır.


Sponsor Bağlantı

Turkuvaz personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi alanlarda daha çok yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– İnsan Kaynakları Uzmanı,
– Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı,
– Yönetici Asistanı,
– Yönetici Asistanı,
– Çevirmen,
– SAP Abap Danışmanı.

Turkuvaz personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde yapılacak olup ilerleyen zamanlarda daha birçok ilan verilecektir. O ilanları görmek ve bu vermiş olduğumuz ilanların detaylarını incelemek isterseniz, aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkuvaz-medya-grubu-is-ilanlari-c1181-p1975/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status