Veriteknik Staj Başvurusu

Veriteknik Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN
VeriTeknik, farklıdır.

2004 yılından bu yana Hosting firmalarının da tercihi olan Ankara lokasyonlu Sunucu Merkezi ile profesyonellerden profesyonellere hizmet veren firmamız kendi müşterilerinin sektörlerinde faliyet göstermez.

Profesyonel ekibinin tecrübesi, altyapısı PCI, TSEve ISO sertifikaları ile tescillenmiş kalitesiyle Türkiye’de konusunda en yüksek standardın referansı haline gelmiştir.


Sponsor Bağlantı

Yönetimli Servisler sağlamak üzere kurulan VeriTeknik, Sunucu Merkezi, Ağ Danışmanlığı ve Network Seviyesinde Yazılım geliştirme alanlarında iş güvü sağlamaktadır.
Kurumlar için bilişim altyapısını en hızlı şekilde sağlıyoruz, inanıyoruz ki bu şekilde müşterilerimiz fırsatları nakte çevirirken, onlar için ekonomik açıdan da operasyonel giderleri azaltıyoruz.

İş sürekliliği esastır ve bunun bilincindeyiz. İşiniz her geçen gün daha fazla sanallaşıyor, sistemlerinizi güvenebileceğiniz ellere emanet etmek istiyorsunuz, bunun için buradayız.Yönetimli Servislerde VeriTeknik ile bütünleşmiş üç kriter şunlardır:

  • Yönetimli Altyapı Servisleri (YAS), Müşterilerimiz kendi bünyelerinde sunucu merkezi inşa edebilecek olsalar dahi, VeriTeknik onlar için hem ekonomik hem de optimize çözümler sunar.
  • Otomasyon: Oluşturulan bütün servisler denetlenir ve takip edilir, böylece arıza durumunda herkesten önce biz haberdar oluruz.
  • Enformasyon Mühendisliği: plugged.in sitemizi, sizin karşınıza çıkabilecek sorunları, karşınıza çıkmadan öğrenmek için tasarladık. Yanlış çözümler uzun sürelerin tüketilmesi anlamına gelir, Bilişim’de çözüm için çok fazla vaktiniz yoktur. Bu nedenle siz sormadan, biz çalışıyoruz.

Staj Olanakları

VeriTeknik daima özverili ve kendi başına karar alabilen iş ortaklarını tercih etmiştir, eğer siz de hem kendinize hem de VeriTeknik’e artı değer katmak isterseniz mutlaka veriteknik ekibine katılın.

Veriteknik Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status