Volvo İş Başvurusu

Volvo İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Dünya çaında geniş hizmet vermekte olan Volvo kaliteli bir hizmet verebilmek adına 2015 yılında birçok kişiyi işe alacaktır. İşe alım yapacağının en büyük sevinenleri ise Erzurum olacaktır. En büyük alımlarını Erzurum ilinde yapmak isteyen Volvo, buralardaki alımları sırasında aynı zamanda Kayseri, Diyarbakır ve İstanbul illerinde de alımlar yapacaktır.

Volvo personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak henüz bilmiyoruz ancak; Ocak ayından bu yana vermiş olduğu ilanlarla tam 14 kişilik açık pozisyon bulunmaktadır. Bu açık pozisyonların hepsine alım yapacak olan Volvo, eğer ihtiyaç duyarsa yeniden alımlarını açacaktır. Bu alımlar için her birine farklı kriterler sunan Volvo, alım yaparken mülakatta yapacaktır.


Sponsor Bağlantı

Volvo personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için yapılacak merak ediyorsanız, bugün beraber bakacağız. Volvo Group Türkiye alımlarına en çok satış temsilciliği için başvuru alacaktır. Diğer ilanların tamamı ise şu şekilde olacaktır.

– Satış Temsilcisi,
– Sekreter,
– Servis Asistanı,
– Elektrik & Mekanik Teknisyen,
– Satış Sonrası Hizmetler Müdürü,
– Onarım Teknisyeni.

Volvo personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup daha birçok pozisyon için ilanlar verilmiştir. Bu ilanları internet sitemiz üzerinden takip edebilir ve güncel alımlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarına ve diğer tüm ilanlara aşağıda yer alan link adresinden bakabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/volvo-group-turkiye-is-ilanlari-c2090-p11968/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ