Würth İş Başvurusu

Würth İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve birçok malzeme satışı yapmakta olan Würth, Almanya merkezli bir şirket olup, Türkiye’de de etkin bir şekilde rol oynamaktadır. Bugün binlerce çalışanı ile hizmet vermekte olan bu firma 2015 yılı içerisinde ciddi büyümeler kaydetmek için personel eleman alımı yapacaktır. Bu sebepten dolayı bu firmaya girmek isteyen herkesin girmesine de kesin gözü ile bakıyoruz diyebiliriz.

Würth personel eleman alım iş ilanları 2015yılında kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi veremiyoruz fakat şuanda 20 pozisyon için açık ilan bulunmaktadır. 20 ilan bulunuyor diyoruz ama bu ilanların hepsi de tek bir iş için verilmiş durumdadır. Farklı bir iş vermeyen ve personel de aramayan Würth sadece bir konu üzerinde eleman aramaktadır.


Sponsor Bağlantı

Würth personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında İzmir, Kayseri, Malatya, Adana, Denizli, Aydın, Çorum, Bursa, Erzurum, Konya, Kırşehir, Sakarya, İstanbul, Gaziantep ve Tekirdağ gibi iller için verilmiştir. Özellikle bu illerde personel eleman arayan Würth elbette bu illerin haricinde de ilanlar verecektir. Hangi bölgede eksiklik var ise önceliğini oraya veren Würth sadece bir pozisyon için ilan vermiş ve sadece o pozisyonda eleman aramaktadır.

– SATIŞ TEMSİLCİSİ

Würth personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde olup, sadece bu pozisyon için başvurular alınacaktır. Bu sebepten dolayı, başvuru bulunmak isteyenlerin şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Yukarıda verdiğimiz pozisyona dair detayları ve diğer kriterleri de görmek için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/wurth-sanayi-urunleri-ticaret-ltd-sti-is-ilanlari-c6826-p31705/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status