Yapı Kredi Bankası Staj Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

HAKKINDA

1944 yılında Türkiye’nin perakende bankacılık odaklı ilk ulusal çaplı özel bankası olarak kurulan Yapı Kredi, aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin 4. büyük özel bankasıdır. Yapı Kredi, kuruluşundan bu yana, müşteri odaklı bankacılık anlayışı, yenilikçiliği ön planda tutan yaklaşımı ve finans sektörünün gelişimine olan katkısı ile konumunu güçlendirmiştir.

Birleşmeden bu yana Yapı Kredi, sürdürülebilir ve güçlü performans sergilemektedir. Banka, aynı zamanda, toplumun sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak için çalışmaktadır. Bu kapsama Yapı Kredi, eğitim, çevre, kültür ve sanatla ilgili alanlarda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir.


Sponsor Bağlantı

Staj Olanakları

 

Heroes Club

Yapı Kredi Bankası daha üniversite sıralarındayken muhteşem bir takım içinde yer almaya ve çok kısa bir süre sonra Türk bankacılığının kahramanı olmaya ne dersin?

Heroes Club, kişisel gelişimine önem veren, iş dünyasını tanımak ve vizyonunu geliştirmek isteyen, çevresine ve topluma duyarlı 3. sınıf üniversite öğrencileri için tasarlanmış 2 senelik bir gelişim ve kişisel keşif programı. Heroes Club öğrencileri, Yapı Kredi’nin köklü ve güçlü yapısını tanıyarak dinamik ve global dünyasına dahil olurlar.

2 senelik süreci başarıyla tamamlayarak mezun olan kahramanlar, kariyerine Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren şubelerimizde başlama imkanı elde eder.

Heroes Club’ı kaçırmışım diyorsan senin için staj imkânları da var. Her sene, yılda iki kez olmak üzere staj dönemlerinde başvurarak Bankada 3 aya kadar staj yapabilirsin.

Yapı Kredi Bankası Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ