Yaşar Holding Personel Eleman Alımı 2015

Yaşar Holding Personel Eleman Alımı 2015

Yaşar Holding Personel Eleman Alımı 2015

Türkiye’nin büyük holdingleri arasında yer alan Yaşar Holding, gıda, tarım ve hayvancılık, boya ve dış ticaret gibi birçok sektörün içerisinde yer almakta olup dünya çapında iş yapmaktadır. Çalıştığı firmalar dünyanın en bilindik firmaları olup Türkiye ve tüm dünyaya kaliteli hizmet vermektedir. Ülkemizde kullandığımız birçok ürünün yetkili satıcısı olan Yaşar Holding, 2015 yılında tüm sektörlerdeki işleri için yeni personel eleman alımı yapacaktır.Yaşar Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de birçok ilde yapılacak olup, yapılacak olan bu alımlar İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Eskişehir, Gaziantep gibi Türkiye’nin birçok ilinde yapılacaktır. Tüm bu alımları dikkatli ve profesyonel bir şekilde yürüten firma, alımlarını hızlandırmaya da devam edecektir.

Yaşar Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de birçok ilan üzerinden alımlarını yapacak olup, bu ilanlar internet sitelerine şu şekilde verilmiştir.


Sponsor Bağlantı

  • ÜRÜN YÖNETİCİSİ,
  • PLANLAMA SORUMLUSU,
  • SEKRETER,
  • SATIŞ SORUMLUSU,
  • SATIŞ DESTEK ELEMANI,
  • İŞ YÖNETİM SİSTEMLERİ SORUMLUSU,
  • GENEL BAŞVURU.

Yaşar Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup, bu pozisyonların haricinde de birçok pozisyon bulunmaktadır. Tüm bu pozisyonların güncel hallerini öğrenmek isteyenler internet sitemizi takip edebilecekleri gibi, bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyenler de aşağıda yer alan link adresine tıklayarak işlemlerini gerçekleştirebilir ve detaylı bilgi alabilirler.

http://www.kariyer.net/camli-yem-besicilik-a-s-is-ilanlari-c1038-p412/
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ