Yılport Holding Staj Başvurusu

Yılport Holding Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

HAKKINDA

Genel merkezi İstanbul’da bulunan YILDIRIM Grup, 1963 yılında Samsun’da kurulmuş bir aile şirketidir.

Krom madenciliği ve ticareti, ferrokrom üretimi ve ticareti, kömür ticareti, gübre üretimi ve ticareti, taşımacılık, gemi yapımı ve liman işletmeciliği sektörlerinde hizmet vermektedir.Şirket, kurulduğugünden beri sürekli yeni iştiraklerle faaliyet alanını genişletmiş; yıllar boyu devam eden girişimciliği ve sürekli yenilikçiliği sayesinde geniş ölçekli, uluslararası bir işletme haline gelmiş ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen endüstriyel grupları arasına girmiştir.


Sponsor Bağlantı

Grup’un yönetim kadrosu kurucu Garip Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Yıldırım, Genel Müdür ve CEO Robert Yüksel Yıldırım ve Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Yıldırım’dan oluşmaktadır.

Grup Şirketleri

YILDIRIM Grup şirketleri uzun vadeli, sürdürülebilir büyüme sağlamayı ve sürekli değer yaratmayı amaçlamaktadır.

Bu sadece operasyonları iyileştirmekten veya maliyetleri azaltmaktançok daha fazlasıdır. Şirket kaynaklarının kaldıraç faktörünü çevre ile uyumlu bir şekilde kullanarak daha yüksek performans göstermek, müşterilerimiz için daha değerli ürün ve hizmetler sunmak, çalışanlarımıza daha fazla refah ve hissedarlarımıza daha yüksek getiriler sağlamak gibi etkenleri içerir.

Kuruluş kararlı bir vizyonla, mükemmelliyeçti, dinamik ve dürüst iş anlayışıyla, güçlü bir idari-finansal yapı, geçmiş yıllarda edinilmiş geniş bilgi ve deneyimle küresel pazarda güçlü bir yapılanmaya sahiptir.

Yönetim merkezi Türkiye’de bulunan YILDIRIM Şirketler Grubu hali hazırda 4 kıtada 10’nun üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. Grup’un vizyonu; dünya ticaret ve üretimine en dürüst ve mükemmel şekilde hizmet vererekbüyümenin küresel varoluşunu güçlendirmektir.

Staj Olanakları

Yılport tüm çalışanlarının becerilerini, iş zekasını ve kariyer basamaklarını ilerletmek için kararlıdır. Yenilikçi liderler geliştirmek için, iç ve dış kaynaklı eğitim programlarınayatırım yapar. Kendi global limanlarında gemi vinç simülatörü ile gerçekleştirdiği Operasyonel Eğitimlerin öncüsüdü olan Yılport, çalışan sağlığı ve güvenlik, işletme indüksiyonu, rehberlik, yabanci dil ve daha pek çok bireysel gelişim programlarını tüm çalışanları için sağlar.

Yılport Holding, çalışanlarına gösterdiği bu çabada yalnız değildir. Yılport çalışanları, çalışan mükemmelliği konusunda Yıldırım Grubu’nun vizyonundanhareketle, kapsamlı e-öğrenme, programları ve benzer yetenekleri ile beceri ve niteliklerin gelişimi için en iyi uygulamaların deneyimlenmesine olanak sağlar.Ekibimiz, şirketimiz ve büyüme stratejimiz gibi genç ve dinamiktir. Üstlenilen rol ne olursa olsun, çalışanlarımızı başarıya teşvik edici bir çalışma ortamı sunarız.

Yılport Holding Staj Başvurusu: holding bünyesinde staj yapmak isteyenler, özgeçmişiniz ve ilgi duyduğunuz pozisyonu belirtecek şekilde bir ön yazı eşliğinde bilgilerinizi buraya gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status