2017 Teknik Personel CV Örnekleri

2017 Teknik Personel CV Örnekleri

 

Teknik personel olarak çalışıyorsanız ve de iş değiştirmek istiyorsanız yeni bir CV gerekmektedir. Öncelikle teknik eleman olduğunuz için, iş bilgilerinizi, aldığınız eğitimleri, kurs bilgilerinizi detaylı olarak yazmalısınız. CV’nizi doldururken en önemli adım ise bilgilerinizi kısa, sade ve anlaşılır bir biçimde ifade etmenizdir.

Kişisel Bilgiler


Sponsor Bağlantı

Ad, soyad, medeni, durum, erkek adaylar için askerlik durumları, telefon, varsa çocuk sayısı, seyahat gerektiren bir işse ehliyet bilgileri içermektedir.

Eğitim Bilgileri

Kronolojik bir sıra da okul bilgilerinizi girmelisiniz. Mezuniyet yılınız ve bölüm bilgilerinizi asla unutmamalısınız.

İş Deneyimleri

Kronolojik sıra da tekrardan takip edilerek, en son çalıştığınız yer bilgilerinizi, görev pozisyonlarınızı ve süresini, varsa ayrılma sebebini de belirtiniz.

Sertifikalar

Katıldığınız seminer veya kurslar varsa bunları yazabilirsiniz. Yabancı diliniz, bilgisayar bilginizi de bu kısım belirtebilirsiniz.

Referans

Size referans olabilecek kişilerin isimlerini, görevlerini ve iletişim bilgilerini yazabilirsiniz. Referans olacak en az iki kişi belirtilmelidir.

Fotoğraf

Fotoğraf eklemeniz CV’nizin sağ ya da sol üst bölümünde yer almaktadır. Çözünürlüğü yüksek vesikalık bir fotoğraf eklemelisiniz.

Önceden sizi ilgilendiren CV’lere bakabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Her şeyi iyice öğrendiğinizden emin olmalısınız. İşiniz ile ilgili bir ön yazı hazırlamalısınız. Kendinizi işte nasıl gösterebileceğinizi ve başvurduğunuz  pozisyonu nasıl yararlı hale getirebileceğinizi anlatabilirsiniz. Kendinize uygun olarak bir CV formatı seçtiğiniz takdir de işinizde de başarılı iseniz yada iyi okullarda okuyup notunuz iyiyse işe alınmada diğer adayların önüne geçebilirsiniz.

 

    

     Mavi Cv Örneği İçin Tıklayın            Kırmızı Cv Örneği İçin Tıklayın       Siyah Cv Örneği İçin Tıklayın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ