3 Yolla İnternetten Para Kazanın

3 Yolla İnternetten Para Kazanın

3 Yolla İnternetten Para Kazanın

1 – Sitelere İçerik Girişi Yaparak Para Kazanın


Sponsor Bağlantı

Makale yazmaktan daha kolay yol arıyorsanız muhakkak bu yolu tercih etmelisiniz. Benim yaptığım bu yoldur. Normalde günde örnek verecek olursak 20 adet isterler fakat editörlükte 20 adeti aylık isterler. Yani daha rahat olursunuz. Fiyatlarına gelecek olursak sıradan sitelerden fazla para beklemeyin fakat marka olmuş sitelere editörlük yaparsanız sıradan sitenin verdiği ücretin 5 katı ücret alabilirsiniz.

2 – Sosyal Ağlardan Para Kazanmak

Bunun bir çok yolu bulunmaktadır. Bazı insanlara göre zor gelebilirken bazı insanlar için aşırı kolay olabilmektedir. Birkaç yolundan bahsedecek olursak viral reklamlarda aracı olmak, kişilerin veya firmaların sosyal ağlarını yönetmek, takipçisi yüksek olan kişilerden ürün veya haber tanıtımı yapmak ve son olarak en çok yapılan takipçi, beğeni satışı gibi şeyler yapabilirsiniz.

3 – Up/Down Yaparak Para Kazanın

Türkiye’de internet pahalı ve yavaş olduğundan dolayı bir çok insan upluoader aramaktadır. Eğer bu işi yapacaksanız aylık 10 TL’den başlayan fiyatlarla vps’ye sahip olabilirsiniz. Ve diğer insanlardan ücretli bir şekilde sunucunuzu paylaşıp para kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ