Alternatif Cv Örnekleri

Alternatif Cv Örnekleri

ALTERNATİF CV ÖRNEKLERİ FORMATI

Alternatif özgeçmiş kullanıp kullanmama konusunda değerlendirmeyi sizin yapmanız gerekmektedir. Eğer iş başvurusunda bulunduğunuz şirketin ya da görüşme yapacağınız kişinin bu tür özgeçmişlerden hoşlanmayacağınız düşünüyorsanız riske girmeyerek normal bir özgeçmiş hazırlamanız daha faydalı olabilir.  


Sponsor Bağlantı

Bütün özgeçmişlerden önemli olan kendinizi net bir şekilde ifade etmeniz ve karşı tarafı bu işi yapabileceğinize inandırmanızdır. Eğer karmaşık bir özgeçmiş hazırlamak sizi bu konularda gerilere düşürecekse bu durumda klasik formatta bir özgeçmiş hazırlamak en doğrusu olacaktır.

2017 yılına uygun bir şekilde uyarlanmış gelişen teknolojiye ve iş ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığımız alternatifli özgeçmiş örneklerini bilgisayarınıza kolay bir şekilde indirebilir durumda hazırladık. 2017 özgeçmiş örneklerini aşağıdaki dosyada word formatı da bulabilirsiniz. İş hayatında bu yıl moda olacak sizlerin iş başvurusu yaparken işinizi kolaylaştıracak tüm CV’lere sitemizde yer verdik.

Eğer bir teknik sihirbaz iseniz:

Eğer online olarak iş başvurusunda bulunacaksanız ve yaratıcı bir görsel etki yaratmak istiyorsanız teknolojiyi kullanarak flash animasyon ve video formatın da özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Ama şunu da unutmamak gerekir ki bazı işverenler bu özgeçmiş leri görüntülemek için gerekli teknolojik altyapıya sahip olmayabilirler. Bu durumda hazırladığınız teknolojik özgeçmiş ile birlikte düz metin formatında bir özgeçmiş de göndermeniz faydalı olacaktır.

Dikkat çeken bir CV hazırlamanızın ilk kuralı CV formatınız ve sayfa düzeninizdir. Etkileyici bir başlangıç yapabilmeniz için aşağıdaki CV formatlarından kendinize uygun olan bir CV’yi seçin ve kendinize göre doldurun. CV formatında bulunan yönlendirmeleri takip ederek başvuracağınız şirket ve pozisyonun niteliğine göre de derlemeniz gerekmektedir.

Cv Önizlemesi:

Cv_Ornekleri_2016_044

İndirmek için tıklayın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ