Aras Kargo İş Başvurusu

Aras Kargo İş Başvurusu

Şüphesiz Türkiye’nin en büyük kargo şirketi olan Aras Kargo, büyük bir holding olup personel eleman alımlarını da büyük oranda yapmaktadır. Aras Kargo’nun bu kadar büyük bir şirket olmasının ise aldığı personel elemanlara çok dikkat ediyor olmasıdır. Alımlarını büyük bir titizlik içerisinde yapan ve alımları yaparken kişilerin işi yapıp yapamayacaklarını kontrol eden bu firma, kargoculuk sektöründe de başarıyı elde etmiştir.

Aras kargo personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında yine birçok pozisyona yapılacak olup, genellikle firmaya kurye alımı için ilanlar verilmektedir. Birçok ilde kurye alımı yapacak olan Aras Kargo, alımlarını yaparken de insanların nitelikli olmasına oldukça özen göstermektedir. Aras Kargo 2015 yılında büyüme hedefi koyan büyük firmalardan yalnızca birisidir. Sektöründe lider olan bu firma diğer firmalardan daha büyük hale gelmek için yeni bayilikler açmakta ve kadrosunu genişletmektedir.


Sponsor Bağlantı

Aras kargo personel eleman alımı iş ilanları 2015 için birçok pozisyon ile yapılacak olup belli başlı olanları sizinle paylaşacağız. Alımlarını, Sivas, Kilis, Batman, Şırnak, Bursa, Muğla, Gaziantep ve Diyarbakır gibi birçok ilde yapacak olup, her biri içinse farklı kriterler belirlemiştir.

– Şube Yöneticisi
– Kurye
– Şube Temsilcisi
– Satış Yöneticisi
– İnsan Kaynakları Yöneticisi

Aras kargo personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında en çok bu pozisyonlar için yapılacaktır. Eğer sizlerde yukarıda saydığımız illerde yaşıyorsanız, bu ilanlar için başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle Aras Kargo personel eleman alımları hakkında bilgi edinmek isterseniz, sitemizi takip edebilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz pozisyonların detaylarını öğrenmek ve daha fazla ilanlara bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Engin dedi ki:

    İstanbul yenibosnada ikamet ediyorum e/ehliyetim/src/2/4/piskoteknik belgem var tel 05364275240

BİR YORUM YAZ