Banka Güvenlik Görevlisi Özgeçmiş Örnegi

Banka Güvenlik Görevlisi Özgeçmiş Örnegi

Güvenlik görevlisi CV hazırlama?

Merhaba değerli okurlarımız CV yani özgeçmiş işverenin sizin hakkınızdaki ve bu zamana kadar eğitim ve iş alanındaki yaptıklarınız hakkında bilgi edinebileceği kısa bir yazıdır aslında. O yazıyı süslemek etkili yazmak dikkat çektirmek tamamen sizin elinizde. İş tecrübenizle ya da sadece bildiğiniz dillerle belki de sadece okuduğunuz üniversiteyle bir firmanın aranan yüzü olabilirsiniz. Bu tamamen firmanın ne aradığıyla ilgilidir. Örneğin;  güvenlik görevlisi. Daha önce birkaç farklı firmada çalıştınız ve oralarda da güvenlik görevlisi olarak çalıştınız ya da hiç tecrübeniz yok ilk işiniz olacak bir güvenlik görevlisi olarak nasıl CV hazırlamalısınız?

 

Güvenlik görevlisi CV Örnekleri

  • Öncelikle standart olarak yapmanız gerekenler vardır. Bunlar kişisel bilgileriniz, eğitim bilgileriniz, ikamet durumunuz gibi.
  • Daha sonra fotoğraf koyarken seçici olmalısınız. İnsan kaynakları sizin fotoğrafınıza baktığı zaman evet bununla görüşmeliyiz demeli. Bunun için karşıdan çekilmiş net olan fotoğrafları tercih edin.
  • Daha sonra iş tecrübelerinizi konuşturun. Bunları yazarken sadece bu firmada bu kadar yıl çalıştım değil hangi firmada hangi pozisyonda çalıştıysanız bununla ilgili kısa bilgi verin.

Örnek olarak A firmasında 2 yıl güvenlik görevlisi olarak çalıştınız. Ya da bu alanda değil başka alanda çalıştıysanız da ilave edebilirsiniz. Sonuç olarak çalışma ortamını bilmeniz bile işverenler için önemli.


Sponsor Bağlantı

Arkasından sonrasında Cv nize kapak hazırlarken ya da kendinizden bahsettiğiniz kısa bir paragraf hazırlarken bir güvenlik görevlisinden işveren olsaydınız siz ne beklerdiniz bunu düşünün. Ve buna nazaran kısa bir ön yazı yazın.
Örneğin, güvenlik görevlisinin sportif olması beklenen bir özellik olabilir var ise sporla alakanız bunu hobilerinizde mutlaka belirtin diğer taraftan size işyerlerini korumanız için emanet ederken size güven duymalılar ve emin olduğunuzu belirtmek adına ilk görüşmeye gittiğinizde kılık giysiniz ve üslubunuzla bıraktığınız intiba çok önemli.

Cv Önizleme:

 

cv_yeni_2016_1232

 

Bu cv Örnegini indirmek çok kolay sosyal aglarda begenin linkler otomatik açılacaktır kolay gelsin.

Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ