Bilgisayar Mühendisi Cv Örnegi

Bilgisayar Mühendisi Cv Örnegi

Bilgisayar Mühendisi mezunları için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda bu dallarda çalışan mühendislerin bir kaçının CV örneklerine sizler için yer verdik. Genel olarak günümüzde de geçmişte de adaylar çoğu zaman yalan söylemektedirler. CV’lerdeki en popüler yalanlarsa sahte olan okul dereceleri, yanlış işe giriş tarihleri, şişirilmiş maaş iddiaları, düzmece referanslar, uydurma işler, yanlış iş tanımlamalarıdır. İnsan kaynakları ile mülakata gittiğinizde veya tüm elemeleri geçip işe başladığınız zaman ortaya çıkabilmektedir. CV’nizde doğruları yazmaya mutlaka özen göstermelisiniz. Bu bölümde iş hayatına devam etmek isteyen kişiler için CV’lerini hazırlarken aşağıdaki örneklerden yararlanarak istedikleri işi bir an önce doğru ve başarılı bir şekilde özgeçmiş hazırlayarak elde edebilirler. Sitemizdeki yer alan özgeçmiş boş formları ve CV örneklerini üzerine tıklayıp bilgisayarınız rahat bir şekilde indirebilir ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey word dosyasını bilgisayarınıza indirip düzenleme yapabilirsiniz.

CV hazırlamak, başvuru yapacağınız işe göre değişiklik göstermelidir. Hobilerinizden çok, hangi sertifikalara sahip olduğunuzla ilgilenecek iş yerleri olduğunu da unutmayınız.


Sponsor Bağlantı

Aşağıdaki linkte iş başvurularınız için  sizler  için hazırlanmış profesyonel cv örnegini indirip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.  Diplomanızı,  eğitim sertifikalarınızı ve diğer belgelerinizden bir dosya oluşturun, orijinalleri bir dosyada elinizin altında  bulunsun .  Bir yere başvuracağınız zaman  bunlardan renkli olarak  fotokopi çekin ya da taratıp yeni bir dosya oluşturun. Mavi  bir  plastik dosyaya   başta CV daha sonra da eğitim sertifikalarınızı arkalı önlü olacak şekilde şeffaf dosyalara koyup  iş müracaatı yapacağınız yere verin. Diger cv örneklerimizede buradan ulaşabilirsiniz.

Sürekli güncellenen bilgisayar mühendisligi iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Şanslar..

İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ