CarrefourSA İş Başvurusu

CarrefourSA İş Başvurusu

Türkiye’nin büyük bir bölümünde faaliyet göstermekte olan ve birçok kişi tarafından da tercih edilen CarrefourSA marketler grubu, Sabancı Holding bünyesinde olduğu içinde sürekli büyümeye devam etmektedir. Bu büyümeye devam edebilmesi için 2015 yılı içerisinde de alımlarını gerçekleştirecek olan CarrefourSA birçok kişiyi işe alabilmek için ilanlar vermiş durumdadır. İnternet üzerinden ilanlarını vermiş olan firma, neredeyse tüm Türkiye genelinde personel eleman aramaktadır.

CarrefourSA personel eleman alımı iş ilanları 2015 de İstanbul başta olmak üzere, Kocaeli ve Erzurum gibi Türkiye’nin neredeyse tüm büyük illerinde yapılacaktır. İlanlar sürekli verilecek olup sadece belirli dönemlerde verilmeyecektir. Bu sebepten dolayı sizlerde bu başvurulara katılabilir ve kendinize iş bulabilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

CarrefourSA personel eleman alımı iş ilanları 2015 de özellikle titizlikle yapılacak olup, firma bu işten anlayan özenli insanları seçecektir. Bu sebepten dolayı eğer isterseniz sizlerde bu başvurular hakkında bilgi edinebilir ve online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

– Depo Bilgi İşlem Sorumlusu,
– Kasiyer,
– Takım Arkadaşları,
– Ruhsat Takip Görevlisi,
– İnşaat Proje Uzmanı,
– Kasap,
– Kasa Görevlileri,
– Reyon Görevlileri.

CarrefourSA personel eleman alımı iş ilanları 2015 bu şekilde olacak olup, daha birçok pozisyon için alımlar devam edecektir. Bu alımları takip etmek ve anında haberdar olabilmek için internet sitemizi takibe alabilirsiniz.

Yukarıda yazan ilanların detayları ve diğer tüm ilanlar için aşağıdaki yer alan linki kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/carrefoursa-is-ilanlari?firma=6208

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Vildan dogan dedi ki:

    Ya ne bicim bir şey bu is başvurusu yapamıyorum tam 3 saat oldu cv dolduramadim lütfen yardımcı olun antalya carrefoursa icin 05078717535

  2. murat dedi ki:

    slm ben muratdural 6 meşhur peynircide çaliştim orta reyonda mahaza kapaninca işsiz kaldim şuanda iş ariyorum eher mahazanizda boş yer varsa çalişmak istiyorum

BİR YORUM YAZ