Çeviri İşi Arıyorum Diyenlere

Çeviri İşi Arıyorum Diyenlere

Eğer ingilizce, almanca, japonca, italyanca vb. herhangi bir yabancı diliniz var ise, evinizden ek iş olarak çeviriler yapabilir, hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz.

Bazı firmalar çevirmen ihtiyacını, tasarruflu olması sebebiyle dışarıdan part time elemanlar ile karşılamaktadırlar. Bir şçi çalıştırmanın maliyetini göz önünde bulundurursak oldukça cazip bir uygulama. Bu sayede firmalar tasarruf ederken yabancı dili konusunda kendine güvenenler de ek iş sahibi olabiliyorlar.


Sponsor Bağlantı

Neden bu iş?

Bu iş için bir sadece bilgisayar ve internet bağlantınızın olması yeterli olacaktır. Üstelik bu işi evinizin rahatlığında, ofiste, yolculuklarda veyahut ferah bir cafede kahvenizi yudumlarken icra edebilirsiniz.

İngilizce çeviri yapmak istiyorum ne yapmalıyım?

Eğer ingilizce konusunda kendinize güveniyorsanız, çevirdiğiniz kelime başına hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kendinize güvenmenizden kastımız, en az “advanced” seviyede ingilizce bilmeniz ve Türkçe diline de hakim olmanızdır. Yani çevirilerinizin tercüme kokmamalı açık ve akıcı bir dilde olmalıdır.

İngilizce yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, aylık kazancınız kendi performansınıza da bağlı olarak 500 TL’ye kadar çıkabilecektir. Başlamak için yazımıza yorum yapar ve size ait bir mail adresinizi bırakırsanız, size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Farklı dillerde çeviri yapmak isteyenler

Farklı dillerde çeviri için de yazımıza yorum yapabilirsiniz. Böylece gerekli firmalar ve kişiler sizinle iletişim imkanı bulabileceklerdir. Yorum yaparken hangi dilde çeviri yapabileceğinizi ve varsa tecrübelerinizden de bahsetmeyi lütfen unutmayıınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. İlayda dedi ki:

  İngilizce ve Fransızca serbest çeviri yapmak istiyorum.

 2. veritaserum dedi ki:

  Çeviri yapmak istiyorum. İngilizcede iyiyim. Yardımcı olabilir misiniz?

 3. bülent yüncü dedi ki:

  merhaba,
  Makine mühendisiyim. İngilizce eğitim veren bir üniversiteden mezunum. Teknik konularda ve ağırlıklı olarak enerji alanında çeviri yapabilirim. Elbette , diğer konularda da çeviri yapabilirim. Kullanılan çeviri programlarınız varsa , onların da efektif kullanılması konusunda becerikli olabileceğimi düşünüyorum.

  selamlar

 4. Demet Özçağlı dedi ki:

  İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce

 5. Rabia Polat dedi ki:

  Rus dili ilkin çi dilim türkça rusça çeviri yapiyorum 05413145258

 6. SEVGİNUR dedi ki:

  İngilizce Türkçe çeviri yapmak istiyorum

 7. Nazlı dedi ki:

  İngilizce- Türkçe, Türkçe- İngilizce

 8. Merve dedi ki:

  İngilizce-Türkçe CV çevirisi yapmak istiyorum. 7 sene Amerika eğitimim var. Advanced İngilizce biliyorum. Fiyat veya farklı projeler hakkında bilgi istiyorsanız lütfen ulaşın.

 9. Sinansusam dedi ki:

  Almanca ve inlizce öğretmeniyim kendime çeviri işi arıyorum sinan susam 0539 591 05 57

 10. bedia bayrak dedi ki:

  İngilizce- Türkçe, Türkçe- İngilizce çeviri yapabilirim. Küçük çaplı tecrübem var.

 11. Rüveyda Eker dedi ki:

  İngilizce diline hakim olan biri olarak çevirmenlik yapmayı çok istiyorum. Lütfen geri dönüş sağlarsanız memnun kalırım.

 12. Ramona Çolak dedi ki:

  Romence türkçe çeviri yapmak istiyorum

 13. Ayşenur dedi ki:

  İngilizce çeviri yapmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ