Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çeviri yaparak para kazanabileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? Eğer yeterli seviyede herhangi bir yabancı diliniz var ise, bunu güzel bir ek gelire dönüştürebilirsiniz.Bu işi tercüme büroları için yapacağınız gibi evinizden de freelance olarak yapabilirsiniz.

Globalleşen dünyada bilginin hızlı değişimi,bilginin farklı dillere çevrilmesini de hızlandırmış durumda.Bu da tüm sektörlerde,alanlarda tercüman ihtiyacı oluşturuyor.İngilizce en yaygın olarak kullanıldığı için, bu dilde ihtiyaç en fazla olmaktadır.


Sponsor Bağlantı

Nasıl Başlarım?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; bu işi yapabilmeniz için tek kriter kendinizsiniz.Yani yabancı diliniz ve yeteneğiniz.

Yabancı diliniz konusunda kendinize güveniyorsanız, bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.Eğer orta seviye bir yabancı dile sahipseniz,yardımcı kaynaklar kullanarak da bu işin üstesinden gelmeniz mümkün.Bunun için interneti aktif olarak kullanmalısınız.İnternet üzerindeki ingilizce çeviri programlarından istifade edebilir,onlar sayesinde işinizi büyük oranda hafifletebilirsiniz.

Ne Kadar Kazanırım

Kazancınız dillere,yazıların içeriğine ve seviyesine göre değişebilmektedir.Özel şirketlerin bu iş için her zaman daha çok ödeyeceğini de unutmayın.Haber niteliğindeki 200-300 kelimelik yazıları, İngilizce’den Türkçe’ye çevirerek  yazı başına 1 TL kazanabilirsiniz.

Hemen Başlamak İçin

Bu işi evinizden yaparak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.Eğer İngilizce’den Türkçe’ye çeviri yapmak istiyorsanız, size bu konuda yardımcı olabiliriz.Bunun için öncelikle yazımıza yorum yapmanız gerekmektedir.Yorum yaparken lütfen mail adresinizi yazmayı unutmayınız.

Farklı dillerde yapabileceğiniz çeviriler için de yazımıza yorum bırakabilirsiniz.Bu sayede ihtiyaç sahipleri sizinle iletişime geçebileceklerdir.Yorum yaparken,varsa tecrübelerinizden de bahsetmeniz sizin yararınıza olacaktır

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bedia bayrak dedi ki:

    İngilizce- Türkçe, Türkçe- İngilizce çeviri yaparim

BİR YORUM YAZ