Cv Örnekleri Altı Farklı Renk Seçenegi

Cv Örnekleri Altı Farklı Renk Seçenegi

Merhaba Degerli Cv arayan arkadaşlar,

Performans CV örneği formatları en popüler olanlarıdır. Bu CV formatı en son işinizden başlayarak geriye doğru şirket isimleri ve iş unvanlarınızı ön plana çıkarır. Her iş unvanı altında sorumluluklarınız sıralanır. Ancak, CV’nin başında bir “Başarılar” bölümü ekleyerek şimdiye kadar elde ettiğiniz başarılardan kısaca bahsederseniz diğer adayların önüne geçmiş olursunuz.

İyi görünümlü bir cv ile işverenin dikkatini çekmek çok önemlidir. Standart bir CV’yi ele alırsak bu bölümler kişisel bilgiler, eğitim bilgileri, tez bilgileri, ödüller ve başarılar, öğretim tecrübeniz ve ilgi alanlarınız, yayınlarınız, çalışmalarınız, araştırmalarınız ve sunumlarınız, üye olduğunuz profesyonel dernekler – kurumlar – vakıflar, yabancı dil bilginiz, referanslarınız hepsi içerisinde olmalıdır.


Sponsor Bağlantı

Kişisel bilgiler, isminiz, açık adresiniz, iletişim bilgileriniz yer almalıdır. Eğitim bilgilerinizde en sondan başlayarak yüksek lisans gibi derecelerinizi bu bölümde sergilemelisiniz.  Tez bilgilerinde çalışmalarınızı anlatmalısınız. Sadece tezinizin ismini yazıp boş bırakmayın. Ödül ve başarılarınız varsa mutlaka bunları ters kronolojik bir şekilde yazın. Öğretim tecrübeleriniz en önemli başlıklardandır. Burayı boş bırakmamalısınız. Size referans olabilecek kişileri ayrı bir sayfa ve iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.

Tıklayınız   Tıklayınız   Tıklayınız  
1 2 5
Tıklayınız   Tıklayınız   Tıklayınız  
4 3 6
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ